Зірка “Гаррі Поттера” Деніел Редкліфф став модератором круглого столу для транс* та небінарної молоді для The Trevor Project

Перший епізод нового дискусійного серіалу «Sharing Space» вийде 31 березня, у День видимості транс*персон.

У рамках Sharing Space, нової серії відео від некомерційної організації The Trevor Project, яка містить розмови за круглим столом з ЛГБТК-молоддю, модераторами яких є дорослі союзники. У першому епізоді актор Гаррі Поттера проводить дискусію з шістьма трансгендерними та небінарними молодими людьми. Прем’єра епізоду відбудеться на YouTube-каналі The Trevor Project 31 березня, у День видимості транс*персон.

«Ми слухаємо, як багато людей говорять про транс-молодь, і чуємо, як про них так часто говорять у новинах, але дуже рідко ми насправді чуємо від цієї молоді безпосередньо», — сказав Редкліфф у заяві. «Це було абсолютним привілеєм зустрітися та послухати цю неймовірну групу молодих людей. Зрештою, якщо ви збираєтеся говорити про транс-дітей, було б корисно послухати транс-дітей».

Участь Редкліффа в The Trevor Project триває більше десяти років. У 2011 році він отримав нагороду Trevor Hero Award і зняв рекламний ролик 2012 року, щоб рекламувати безкоштовні та конфіденційні послуги групи в кризових ситуаціях.

Кожний 20-хвилинний епізод Sharing Space буде виходити щоквартально з іншою темою, ведучим і панеллю.

«Наша мета при розробці такого контенту — звернути мікрофон до самої ЛГБТК молоді і дозволити їй говорити безпосередньо про своє життя, яке вони знають найкраще», — заявила Меган Стоу, віце-президентка із бренду та контенту The Trevor Project. «ЛГБТК молодь, особливо трансгендерна та небінарна молодь, зазвичай змушена стояти осторонь і спостерігати, як дорослі обговорюють саме їх існування та життєвий досвід. Наше суспільство створило рамки, в які молоді люди, як очікується, повинні входити, тоді як ми повинні дати їм простір і автономію, щоб самі зрозуміти, ким вони є. Ось чому так важливо, щоб ми продовжували поширювати голос молодих ЛГБТК, які так часто замовчують, і працювати над створенням безпечнішого, сприйнятливішого світу, де вони можуть процвітати такими, як вони є»

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією