Жінку, позбавлену сану за одностатеві стосунки, поновили на посаді в ОМЦ

Колишня пасторка Об’єднаної методистської церкви, яку було позбавлено сану близько 20 років тому за одностатеві романтичні стосунки, була відновлена у сані головною протестантською деномінацією.

Щорічна конференція ОМЦ Східної Пенсильванії переважною більшістю голосів на закритому засіданні, в якому взяли участь близько 200 священнослужителів, у вівторок ввечері проголосувала за поновлення Бет Страуд.

Єпископ Джон Шол, голова щорічних конференцій Східної Пенсильванії і Великого Нью-Джерсі, сказав, що він “глибоко вдячний за проникливість духовенства” і “вдячний, що церква відкрилась для ЛГБТК“.

Я не міг би пишатися тим, що я ваш єпископ, і ви не могли б зробити мені кращого подарунка, коли я йду на пенсію“, – продовжив Шол, який має піти на пенсію в серпні, як цитується в щорічному звіті конференції.

Згідно зі звітом конференції, рішення про поновлення Страуд було зустрінуте “гучними оплесками” учасників церковного зібрання, а також “співом гімну і слізними обіймами”.

Потім Страуд отримала червону духовну мантію і приєдналась до інших священнослужителів у їхній процесії на щорічну конференцію в конференц-центрі Wildwoods, де відбулася церемонія рукопокладення і введення в сан.

Десятиліттями ОМЦ дебатувала, чи варто змінювати свою офіційну позицію, яка забороняє благословляти одностатеві союзи та висвячувати людей, які перебувають у гомосексуальних стосунках, а також фінансувати ЛГБТ-організації, що захищають права ЛГБТ.

На цьогорічній Генеральній конференції ОМЦ, що проходила в Шарлотті, штат Північна Кароліна, делегати ухвалили рішення, згідно з яким ці правила були вилучені з Книги дисципліни деномінації.

Основним фактором цієї зміни став вихід близько 7 500 переважно консервативних громад з ОМЦ за останні кілька років через розчарування в дебатах, що точилися навколо цього питання.

Більшість громад, які вийшли з ОМЦ, вирішили приєднатися до богословськи консервативної Глобальної методистської церкви, яка була офіційно створена у 2022 році.

Хоча формулювання було вилучено з Книги Дисципліни, деякі конгрегації, які все ще належать до ОМЦ, не вирішили вітати благословення одностатевих союзів.

Об’єднана методистська церква Хайленд-Парк, центристська мегацерква, розташована в Далласі, штат Техас, нещодавно оголосила, що, хоча вони дозволяють своїм пасторам проводити одностатеві весілля, сама святиня буде продовжувати забороняти такі церемонії.

Старший служитель ОМЦ Хайленд-Парку, преподобний Пол Расмуссен, сказав у відео, що зміни, внесені до Книги Дисципліни, “не є ні запрошенням, ні мандатом для нас змінюватися від церкви, якою ми завжди були”.

“Протягом 108 років, через 13 різних старших служителів, Хайленд Парк завжди підтримував традиційне визначення і розуміння християнського шлюбу, коли мова йшла про весілля в наших культових спорудах”, – заявив він. “Ми збираємося продовжувати підтримувати традиційне визначення шлюбу в наших місцях поклоніння”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар