Жінка звинувачує курорт для геїв у Флориді в дискримінації

Мешканка Флориди, США, подала скаргу на гей-курорт “Island House Key West”. Вона стверджує, що зазнала дискримінації через те, що їй не дозволили зупинитися в готелі, перебуваючи в якому не обов’язково бути вдягнутим…

Власники та адвокати “Island House Key West” наполягають, що у них є номери та послуги для жінок, але конкретній персоні – Аміні Чаудрі – було відмовлено через негативну поведінку в минулому.

Чаудрі подала скаргу до Комісії Флориди з прав людини. Замість того щоб вимагати матеріальної компенсації моральної шкоди, вона хоче покласти край “дискримінаційній політиці курорту і відшкодувати судові витрати”.

Офіційно курорт ніколи не вводив жодних обмежень для жінок. До того ж, Чаудрі неодноразово відвідувала гей-вечірки в готелі. Але її просили піти після того, як наставав час, коли чоловіки перебували в басейні оголеними. У 2022 році Чаудрі знову відвідала вечірку і розклала на столах листівки, в яких йшлося про те, що “виключно чоловіча політика” суперечить антидискримінаційним законам штату. Господарі зателефонували в поліцію і випровадили даму.

“Ми почувалися ображеними тим фактом, що когось запросили на приватну вечірку і він насолоджувався нею, але водночас роздавав матеріали, завдаючи шкоди нашій власності, і дратував гостей”, – заявили власники готелю.

Чаудрі стверджує, що з моменту інциденту не може заселитися в готель під приводом того, що всі номери зайняті.

Власники готелю наполягають, що жінок не допускають до основного приміщення в ті години, коли носіння одягу не обов’язкове. Але в цей час вони можуть користуватися безоплатно такими ж послугами в “Alexander’s Guest House” через дорогу.

Чаудрі заявляє, що її дії не є “нападками на геїв”.

“Я повністю підтримую існування безпечних просторів для них. Я, звичайно, не збираюся летіти в космос, але якщо хтось раптом скаже, що жінкам заборонено літати в космос, я першою приєднаюся до протесту”, – наполягає Чаудрі.

Комісія, пише “Advocate”, ухвалить рішення за скаргою Чаудрі в найближчі два місяці.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією