Захоплюючий новий документальний фільм Адама Ламберта прославляє ЛГБТК+ артистів, які сформували історію музики

Новий документальний фільм зірки “Американського ідола” Адама Ламберта заглибиться в історію квір-музики та стан індустрії для ЛГБТК+ артистів.

Номінант на премію Греммі та фронтмен гурту Queen Ламберт виступав за права ЛГБТК+ протягом усієї своєї кар’єри.

Лише цього року співак виступив проти заборони дрег шоу у США, протистояв гомофобним інтернет-тролям, був хедлайнером Прайду в Лондоні, зіграв головну роль у кризовій драмі про СНІД “Казкова країна” та підтримав небінарного артиста Сема Сміта, який став мішенню для критики.

Його останній проект, який наразі має лише назву “Голосно: Документальний фільм Адама Ламберта” (Loud: An Adam Lambert Documentary), в рамках якого ЛГБТК+-активіст представить 60-хвилинний документальний фільм за участю деяких з найуспішніших квір-поп ікон Великобританії.

Фільм має на меті розкрити досвід ЛГБТК+ музикантів та запропонувати різні точки зору, в тому числі й Ламберта, на квір у музиці.

Ламберт прославився у 2012 році як перший відкритий гей-артист, який очолив американський чарт Billboard зі своїм другим студійним альбомом “Trespassing”.

“Представництво ЛГБТК+ в музичній індустрії значно зросло за [останнє] десятиліття, – сказав він. Приємно працювати з ITV та командою Lifted Entertainment над створенням документального фільму, який досліджує перетин музики та прайду, а також неймовірних ЛГБТК+ артистів, які приймають своє справжнє “я”, і вплив, який вони справили на поп-культуру, та перешкоди, з якими стикаються квір-артисти”.

Кеті Роукліфф, керівниця відділу розважальних замовлень на ITV, сказала, що Ламберт “запропонує досвід музичної індустрії з перших рук [і приверне] нашу увагу до важливих питань“, таких як труднощі, з якими наразі стикається квір-спільнота в індустрії.

За останні роки представництво ЛГБТК+ в музичній індустрії зробило величезний крок вперед. У лютому Сем Сміт і транс*артистка Кім Петрас увійшли в історію як перша пара, що не підтверджує свою гендерну ідентичність, яка перемогла в номінації “Найкращий поп-дует” на Греммі.

Крім того, квір-артисти, такі як Джанель Монае та Трой Сіван, показали свої ЛГБТК+ тіла у вірусних музичних кліпах “Lipstick Lover” та “Rush”, відповідно.

Але попереду ще багато роботи – від урізноманітнення музики для представлення всього досвіду ЛГБТК+ до захисту квір-артистів від негативної реакції з боку правих сил.

Окрім Loud, ITV також замовив “Аудієнцію з Кайлі Міноуг”. Спеціальний випуск обіцяє “сенсаційні живі виступи” від музичної легенди та авторки хіта “Padam Padam”, а також запитання та відповіді з австралійською іконою.

Наразі дата виходу “Loud: Документальний фільм про Адама Ламберта, який транслюватиметься на телеканалах ITV1 та ITVX не зазначається.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією