Організаторки ХарківПрайду розповіли як проходитиме Марш цьогоріч

Цьогоріч у Марші ХарківПрайд 2023 братиме участь до ста людей. Марш матиме характер арт-інтервенції.

Про це розповіла Анна Шаригіна, ЛГБТ-активістка та співзасновниця Харківського жіночого об’єднання «Сфера».

Цьогоріч з метою безпеки організатори й організаторки ХарківПрайду відбирали серед заявок на реєстрацію заявки тих, кого вони або інші люди зі ЛГБТК+ спільноти знають. Наразі реєстрація закрита. Запрошені на Марш проходять організаційно-безпекові тренінги.

«Ми не можемо додавати людей в останній момент, адже наш формат передбачає, що люди, які беруть участь у марші отримують інструкції. Якщо ви не отримали їх на зустрічі, яка відбулася 28 серпня, або ви не запрошені на ZOOM зустріч для інструктажу сьогодні, ви не можете взяти участь у Марші», — зазначила Анна.

Окрім того, організаторка розповіла, що Марш відбуватиметься близько 20 хвилин і в ньому візьмуть участь до 100 людей. Якщо розпочнеться тривога, то учасників запросять до укриття.

«Це не буде скупчення людей, але ми спробуємо зробити Марш масштабним», — додала Анна.

Цьогорічний Марш матиме характер арт-інтервенції. Її частиною стануть картонні фігури людей, у яких на одній стороні — український прапор, а на іншій — веселковий. На думку Анни, це передає почуття ЛГБТ+ спільноти, яка зараз знаходиться в Харкові.

«Марш — це дуже важлива та найвидиміша не тільки в Україні, а й в усьому світі складова будь-якого Прайду. Нам дуже важливо це реалізувати», — сказала ЛГБТ-активістка.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією