Захисниця ЛГБТ в Канаді вимагає заборони на участь в заходах на честь Дня Канади противників ЛГБТ спільноти

Адміністраторка групи, що виступає проти розпалювання ненависті до трансгендерів та квірів, висловила невдоволення через те, що місцевим активістам було дозволено брати участь у параді в Абботсфорді у День Канади.

Лідія Луна, транс-жінка з організації No Space for Hate Abbotsford відчула “страх і жах”, коли дізналася, що група Diversified Families United Society (DFUS) планує взяти участь у параді.

У DFUS немає веб-сайту, але різні повідомлення в Інтернеті вказують на те, що до групи входять багато тих самих людей, які брали участь у протестах проти SOGI по всьому місту.

SOGI 123 – це освітній ресурс, схвалений Міністерством освіти, в якому розглядаються питання сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності на уроках.

На сайті SOGI йдеться, що цей ресурс «допомагає школам створювати безпечне, турботливе та інклюзивне навчальне середовище для всіх учнів».

Протестувальники заявили, що виступають проти «пропаганди та сексуалізації» у школах.

Під час параду DFUS не несли плакатів і не виступали з такими закликами, але Луна вважає, що їх не можна було допускати до участі.

«Люди з цієї групи досить відкрито говорять про свої погляди на спільноту 2SLGBTQIA+», – сказала вона.

За словами Луни, серед людей, які виступають проти SOGI, поширена думка, що «транс-людей не існує, вони психічно хворі, їх обхажують хижаки-квіри чи вчителі у школі заплутують їх, змушуючи повірити, що з ними щось не так».

Прес-секретарка міста Алетта Вандерхейден сказала, що в параді на честь Дня Канади може взяти участь будь-хто, якщо він дотримується встановлених правил.

Прес-секретар міста Алетта Вандерхейден сказала, що в параді на честь Дня Канади може взяти участь будь-хто, якщо він дотримується встановлених правил.

Згідно з цими правилами, учасники повинні виглядати в тематиці Дня Канади «з акцентом на мультикультуралізм, різноманітність, доступність, інклюзивність та стійкість».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар