Є 55 відсотків! Жителі столиці Молдови стали більш терпимими до ЛГБТ-людей

Дедалі більше мешканців Кишинева “нормально” ставиться до представників ЛГБТ-спільноти. Такими є дані опитування, проведеного Magenta Consulting на замовлення Центру інформації GDM.

З’ясувалося, що 55% мешканців Кишинева “позитивно” або “нейтрально” відносяться до ЛГБТ-людей. У 2019 році таких було лише 33%.

Також, порівняно з 2019 роком, на 4% зросла кількість тих, хто “позитивно” відноситься до ЛГБТ-спільноти, на 19% тих, хто – “нейтральний”, і на 14% скоротилося число тих, чиє відношення – “негативне” .

56% опитаних заявили, що припускаються публічного прояву почуттів (поцілунки) між двома жінками. Але лише 10% відповіли позитивно на те саме питання, коли йшлося про чоловіків. У 2019 році ці цифри були відповідно – 47% та 6%.

При цьому лише 36% респондентів заявили, що відчували б себе некомфортно у присутності ЛГБТ-людини. У 2019 році таких було 54%.

Ще 28% відзначили, що хотіли б познайомитися з ЛГБТ-людиною. 25% заявили, що їх не цікавить сексуальна орієнтація інших людей. 20% повідомили, що мають друзів у ЛГБТ-спільноті.

Про легалізацію одностатевих шлюбів 14% висловилися “позитивно”. Це на 9% більше, ніж у 2019 році. 67% вважають, що їх треба “заборонити”.

Опитування проводилося серед 709 жителів Кишинева з березня по квітень і присвячене традиційному Прайду.

Раніше посольство США у Кишиневі підняло прапор гордості з нагоди Міжнародного дня боротьби з гомофобією, біфобією та трансфобією. 31 посольство у спільній заяві підтримало “Молдова Прайд” та Марш солідарності.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією