Ясмін Фінні підтвердила, що її персонаж у “Докторі Хто” буде трансгендерним

Ясмін Фінні, англійська актриса та інтернет-особа, відома роллю Ель Арджент у серіалі Netflix “Трепет серця”, підтвердила, що її персонаж у продовженні “Доктора Хто” буде трансгендерним.

…Я сподіваюся, що ви побачите “Трепет серця”, сподіваюся, що ви побачите і “Доктора Хто”, тому що я існую, і я знаю, що ви розумієте, що я існую“, – заявила 19-річна Ясмін Фінні (Yasmin Finney) у своїй промові під час маршу Trans Pride у Лондоні, звертаючись до вже колишнього прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона.

“Я в захваті… – сказала Фінні, наводить її слова “Out”. – Це мій перший лондонський транс-прайд. Я відчуваю своє єднання з моєю спільнотою більше, ніж будь-коли…”

Для тих з вас, хто не бачив, Ель (персонаж Фінні в “Трепеті серця – ред.) – чорношкіра транс-дівчина, вона щойно вступила до школи для дівчаток і прагне облаштуватися в суспільстві, яке намагається позбутися таких, як вона“, – додала Фінні, наголосивши, що “поява цього образу на екрані змусила її усвідомити, наскільки це важливо“.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією