Х’юстонський університет закриває Ресурсний центр ЛГБТ-спільноти на виконання закону про боротьбу з дискримінацією на ґрунті ненависті

Раніше школа розклеїла листівки з оголошенням про закриття, але рішення про це ще не було прийнято.

Х’юстонський університет оголосив, що назавжди закриває свій Ресурсний центр ЛГБТ-спільноти та Центр розмаїття та інклюзії на виконання закону №17 Сенату штату Техас, який забороняє витрачати кошти на дискримінацію в державних школах штату. Замість них університет відкриває Центр різноманітності та інклюзії, який надаватиме аналогічні програми і буде відкритий для всіх студентів.

“На початку цього року Законодавчі збори штату Техас прийняли, а губернатор Ебботт підписав сенатський Білль 17. Це нове законодавство забороняє державним вищим навчальним закладам утримувати офіси з питань різноманітності, рівності та інклюзії, а також проводити тренінги, програми та заходи, пов’язані з DEI (різноманітність, рівність та інклюзивність, ред.), – написав Деніел М. Максвелл, тимчасовий віце-президент у справах студентів, в електронному листі, опублікованому в середу на веб-сайті університету.

“Готуючись до набуття чинності цього закону, співробітники та адміністрація у справах студентів почали працювати влітку цього року в консультаціях з іншими відділами та офісами по всьому кампусу, щоб забезпечити відповідність наших програм, заходів та послуг вимогам SB17. Як результат, Центр різноманітності та інклюзії та Ресурсний центр ЛГБТ-спільноти більше не працюватимуть з 31 серпня 2023 року”.

Натомість, за словами Максвелла, університет об’єднає служби підтримки для всіх студентів у новому Центрі студентської адвокації та спільноти.

“Цей центр забезпечить широку адвокацію, мережу підтримки для студентів та аспірантів, комплексні послуги та ресурси для задоволення основних потреб, а також сприятиме проведенню різноманітних заходів та програм, спрямованих на сприяння успіху студентів, досягненням та розбудові спільноти”, – продовжив Максвелл, додавши, що центр та його “приголомшливі нові програми” будуть доступними для всіх студентів.

Минулого тижня університет створив плутанину після того, як по всьому кампусу були розвішані оголошення про закриття, але згодом повідомив виданню Inside Higher Education, що рішення не було прийнято, а оголошення були розвішані передчасно. Девіс Дарусман, який входить до ради Асоціації ЛГБТК-випускників університету, розмістив фотографію оголошення в X-Twitter.

“Адміністрація Університету мала місяці, щоб розробити план, випустити офіційну заяву і повідомити квірам, що це не за горами, – сказав Дарусман в інтерв’ю виданню Inside Higher Education. “Але до початку занять залишився тиждень, а все, що вони отримали – це шматок паперу, прикріплений на стіну”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією