Християнські консерватори обурені лесбійським поцілунком у мультфільмі «Світ Юрського періоду»

«Netflix повинен займатися розвагами, а не просуванням порядку денного».

Консервативна християнська організація «Один мільйон мам» (OMM), яка виступає проти ЛГБТК+, засудила сцену одностатевого поцілунку, яка нещодавно з’явилася в анімаційному серіалі від Netflix Jurassic World: Camp Cretaceous. OMM закликала своїх прихильників написати Netflix, щоб висловити своє невдоволення «ЛГБТК-політикою, яку вони нав’язують сім’ям і дітям».

У 9-й серії 5-го сезону дитячого серіалу про динозаврів «Ядро» («The Core») дві героїні, Яз і Семмі, зізнаються у своїх почуттях одна до одної, а потім цілуються й обіймаються. Їхні друзі, побачивши поцілунок, кричать і радісно аплодують.

У п’ятому сезоні серіалу також показано гетеросексуальний поцілунок між жінкою на ім’я Бруклін і чоловіком на ім’я Кенджі, але OMM зосередився лише на одностатевому поцілунку, написавши: «Netflix перебуває під тиском гей-спільноти щодо зображення відкритих гомосексуальних стосунків у своїх серіалах і фільмах, у тому числі й тих, що створені для дітей. Ця лесбійська сюжетна лінія робить це надзвичайно очевидним”.

“Цей виключно гей-момент робить очевидним, де знаходиться Netflix у культурній війні, – пише OMM. “Дитячий мультсеріал про динозаврів – це останнє місце, де батьки очікують, що їхні діти зіткнуться з контентом про сексуальну орієнтацію. Питання такого характеру вводяться занадто рано і занадто швидко, і цей тип контенту стає надзвичайно поширеним і непотрібним”.

“Netflix вирішив бути політкоректним, а не створювати програми для сімейного перегляду. Але Netflix повинен займатися розвагами, а не просуванням порядку денного”, – додали учасники групи. У своїй петиції, яку вона попросила підписників надіслати до Netflix, OMM написала: «Я не згодна з порядком денним ЛГБТК, який ви нав’язуєте сім’ям і дітям у своїх дитячих серіалах з рейтингом PG».

OMM – відгалуження анти-ЛГБТК+ Американської асоціації сім’ї – закликає своїх прихильників підписати петицію з вимогою до компанії негайно відкликати свою інклюзивну рекламу. Вони стверджують, що на сьогоднішній день під їхньою петицією зібрано понад 13 000 підписів

У минулому їхнє моральне обурення було спрямоване проти журналу «Parents» за показ одностатевої пари, реклами проти куріння, в якій згадувалася еректильна дисфункція, журналу «Highlights» за визнання геїв, книжок «Scholastic» за показ інклюзивних дитячих книжок для ЛГБТК+, перезапуску «Розанни» за показ небінарної дитини, мультсеріалу «Дісней» за коротку сцену поцілунку двох чоловіків, реклама ювелірних прикрас Zales за показ лесбійської пари, драматичний серіал «Одного разу в житті» за показ лесбійського поцілунку, 30-секундну телевізійну реклама за показ ніжної чоловічої одностатевої пари, парад Macy’s на День подяки за показ транс- і небінарних артистів, рекламу за показ лесбійської пари, яка грається з білизною, і гумористичну рекламу страхування за показ чоловічої одностатевої пари.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар