Все про ЛГБТК+ творця Baby Reindeer Річарда Гадда – в тому числі про те, яким буде його наступний проект

Річард Гадд нещодавно став відомим завдяки своєму хітовому шоу «Оленя» (Baby Reindeer)  на Netflix – але хто цей актор і творчий тур-де-форс, і чи одружений він? Давайте дізнаємося.

Гадд неабияк розважає глядачів своїми моновиставами, але поза сценою він досить закритий щодо свого особистого життя – і це його право.

Хоча з виходом Baby Reindeer Гадд відкриває більше про свою сексуальність і реальні події, які надихнули його на створення шоу. Ось що ми знаємо про нього.

Хто такий Річард Гадд?

Гадд – 34-річний шотландський письменник, актор і комік, який виступає з 2013 року.

Він зробив собі ім’я у 2016 році, виступивши на Единбурзькому фестивалі «Фріндж» з шоу «Мавпа бачить мавпу» (Monkey See Monkey Do).

У шоу він розповів про те, як пережив сексуальне насильство, психічне здоров’я та сором геїв. Серіал «Мавпа бачить мавпу» отримав престижну Единбурзьку комедійну премію.

Однак Гадд переважно відомий завдяки п’єсі «Оленя», прем’єра якої відбулася на Единбурзькому фестивалі Fringe 2019 року.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Richard Gadd (@mrrichardgadd)

Він також знявся в драмі «Проти закону» на BBC Two, номінованій на BAFTA 2017 року, «Кліка» на BBC Three і «Одна нормальна ніч» на Sky Arts.

Окрім виступів на сцені, Гадд багато працював за камерою.

Він був сценаристом серіалу «Сексуальна освіта» на Netflix, а також написав кілька епізодів серіалу «Dave’s Ultimate Worrier» та «The Last Leg» на Channel 4.

Яка сексуальна орієнтація Річарда Ґедда?

Гадд публічно визнав, що ідентифікує себе як бісексуал.

Гадд розповів виданню Attitude, що його подорож зі своєю сексуальністю продовжує залишатися саме такою: подорожжю.

«Іноді я змінююсь залежно від течії. Я дуже сильно відчуваю і те, і інше. Я думаю, що ми просто вчимося бачити світ по-різному і не бути такими жорсткими щодо нього. І я відчуваю, що постійно перебуваю в стані потоку зі своєю сексуальністю.

«У деякі дні я відчуваю себе так, а в інші – інакше. Але щоразу, коли я приземляюся на одному, мій мозок відлітає до іншого. Це майже як неспокій. Але, можливо, це і є бісексуальність.

Гадд розповідає, що раніше він думав, що потрібно бути тим чи іншим, і думав, що йому доведеться обрати стать, яка його приваблює, і сексуальну орієнтацію – гомосексуальну чи гетеросексуальну. Однак це виявилося дуже обмежуючим.

«Свого часу я намагався ідентифікувати себе з обома статями, і це ніколи не працювало для мене так добре, як бісексуальність», – додає Гадд.

Крім того, Гадд є амбасадором британської благодійної організації We Are Survivors, яка допомагає чоловікам, що пережили сексуальне насильство.

Говорячи про благодійну організацію, Гадд розповів Guardian:

«Я завжди буду кричати про них, тому що вони дуже допомогли мені протягом багатьох років, і вони кажуть, що порушення мовчання – це перший крок.

«Іноді я розмовляю з чоловіками, які пережили насильство, і я не є порадником чи професіоналом, але моя перша порада: перервати мовчання.

«Поговоріть з кимось, і якщо це занадто страшно, просто запишіть це, перетворіть це на щось. Тому що я думаю, що чим більше ви це вихлюпуєте, тим меншим воно стає».

Чи одружений Річард Гадд?

Комік не дуже багато розповідав про своє особисте життя чи романтичні стосунки.

Тому можна припустити, що Гадд не перебуває у стосунках і не одружений.

Чи правда, що оленята – це правдива історія?

Шоу Гадда «Оленя» на Netflix починалося як автобіографічна моновистава.

На Единбурзькому фестивалі Fringe Baby Reindeer отримав нагороду Scotsman Fringe First Award за нову драматургію та сценічну нагороду за акторську майстерність. Потім п’ятитижневий показ вистави відбувся в Лондоні, після чого її перенесли до Вест-Енду, але скасували через пандемію COVID.

Проте п’єса отримала престижну премію «Олів’є» за видатні досягнення в афілійованому театрі і тепер стала основою семисерійної драми на Netflix.

Заснована на реальному житті Гадда, «Оленя» слідує за Донні (Гадд), якого фізично і віртуально переслідує Марта (зірка серіалу «Прайд» Джессіка Ганнінг), психічно хвора жінка.

Донні (Річард Гедд) і Марта (Джессіка Ганнінг) у фільмі «Оленя» (Netflix).

У серіалі показано, як єдиний акт доброти Донні до Марти призводить до жахливого досвіду, коли вона намагається проникнути в кожну сферу його життя.

Пишучи для Netflix’s Tudum, Гадд розповів, що документування переслідувань Марти «стало моїм життям».

«Я слухав, записував і коментував кожне голосове повідомлення, яке вона мені залишала, в надії покласти цьому край. Молився, щоб вона сказала щось викривальне, щоб ситуацію можна було вирішити належним чином і ефективно».

Гадд пояснює мету шоу для нього особисто: «Все, що я коли-небудь хотів зробити, це зафіксувати щось складне про людський стан. Що ми всі робимо помилки. Що жодна людина не буває доброю чи поганою. Що всі ми – загублені душі, які шукають кохання у власний дивний спосіб».

Чи є у Baby Reindeer транс-характер?

Транс-актриса Generation Нава Мау грає Тері, американську терапевтку, у серіалі «Оленя».

Гадд розповів, що Тері заснована на реальній транс-жінці, з якою він зустрічався в той час, пояснивши, що вона «була голосом розуму в моєму житті в той момент».

Донні (Річард Гедд) і його дівчина Тері (Нава Мау) у серіалі «Оленя» (Netflix).

У розмові з Digital Spy Мау поділилася, що відчувала тиск, коли йшлося про зображення реальної жінки в житті Гадд.

«Я знала, що це засновано на реальному житті, і мені здавалося дуже важливим показати людям, що транс-жінки існують в реальному житті і в стосунках з реальними людьми. Я бачила серце Річарда в його творі і сподіваюся, що люди побачать його також.

«Я відчувала велику відповідальність і дуже хотіла розповісти цю історію якнайкраще».

Серіал, який отримав схвальні відгуки критиків, наразі має надзвичайно вражаючу оцінку 100% на Rotten Tomatoes та 88% глядацьких симпатій.

Серіал отримав високу оцінку за тонке і відверте зображення переслідування, сексуального насильства, психічних захворювань і транс-досвіду.

Яким буде наступний проект Річарда Ґедда?

Зараз Річард працює над новим проектом для BBC під назвою Lions.

«Оленя» вже доступний для перегляду на Netflix.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар