Новий прихисток ГО “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” для ЛГБТІК+ спільноти у серці Києва

ГО “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ”, за підтримки UNAIDS та Expertise France, із гордістю повідомляє про переїзд київського прихистку в нове затишне місце в самому центрі столиці.

Цей крок є важливою віхою в місії забезпечення безпечного та комфортного простору для представни_ць ЛГБТІК+ спільноти, які опинилися в складних життєвих обставинах через війну або дискримінацію.

НОВИЙ ПРИХИСТОК — це просторі апартаменти, розраховані на комфортне проживання до 15 осіб одночасно. Він складається з трьох великих житлових кімнат, двох сучасних санвузлів та двох зон відпочинку. Ми плануємо й надалі покращувати простір, зокрема встановити проєктор для організації дозвілля наших гостей, та врахувати всі інші їх потреби, які зможемо.

“Наша команда доклала максимум зусиль, щоб новий прихисток став справжнім домом для тих, хто цього потребує, — розповідає комунікаційник Національного ЛГБТІ-консорціуму, Владислав. — Ми подбали про все необхідне для комфортного проживання, від зручних ліжок до затишних місць для відпочинку. Наша мета — щоб кожен і кожна, хто переступає поріг прихистку, відчували себе в безпеці та були оточені турботою”.

Владислав зазначає, що попри назву, прихисток виконує ще одну важливу функцію.

“Ключовий сенс існування прихистку, не тільки київського — забезпечити ЛГБТІК+ людям можливість стати на ноги. Пропрацювати із психологом травматичний досвід, знайти роботу і зрештою — переїхати у власне житло. А для цього тут є все, і навіть більше. Чого немає — знайдемо!”.

ГОСТІ ПРИХИСТКУ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ПРОЖИВАТИ ТУТ БЕЗОПЛАТНО ПРОТЯГОМ ТРЬОХ МІСЯЦІВ з можливістю продовження терміну за індивідуальними потребами. Послуги прихистку розраховані на геїв, бісексуалів та інших чоловіків, які мають секс із чоловіками, трансгендерних та небінарних людей, а також інших представників ЛГБТІК+ спільнот та членів їхніх сімей.

“Наша мета — надати тимчасовий притулок, та всебічно підтримати людину в складний період життя, — підкреслює Владислав. — Ми розуміємо, що кожна історія унікальна, і намагаємося підібрати індивідуальний підхід. Завдяки підтримці великої спільноти небайдужих друзів ми можемо творити маленькі дива щодня”.

ВАЖЛИВО ЗАЗНАЧИТИ, що у прихистку діють справедливі для всіх правила проживання. З ними можна детально ознайомитися при заселенні. Якщо підсумувати, то всі вони стосуються БЕЗПЕКИ місця та його мешканців_ок, і ґрунтуються на принципах ВЗАЄМОПОВАГИ. Серйозні порушення цих правил ведуть до виселення, хоча й таке трапляється вкрай нечасто.

ГО “АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ” продовжує невтомно працювати над розширенням мережі прихистків по всій Україні. Окрім Києва, подібні простори вже функціонують у Дніпрі, Чернівцях, Львові та Харкові. Якщо ви або ваші близькі потребуєте допомоги — не соромтеся звертатися до нас.

Разом ми переможемо 😉 Заповнити анкету на проживання в прихистку, або отримати іншу допомогу, можна тут: https://mssg.me/allglobal

Джерело

 

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар