Вплив Шер на розвиток музичної індустрії: займається правозахисною діяльністю та відстоює інтереси ЛГБТ-спільноти

Статус знаменитості є дуже відповідальним, тож мало хто справляється з цим викликом так витончено, як, наприклад, Шер. UAportal підготував статтю про те, як культова співачка використала свою популярність для підтримки музичних проєктів.

Роль Шер у музиці

Шер залишається популярною артисткою в музичній індустрії протягом понад шести десятиліть. Вона працювала в таких жанрах, як піп, рок та кантрі. Вокальна майстерність співачки та захопливі виступи принесли їй безліч нагород та закріпили за нею статус ікони у сфері музики. Однак Шер також проявила себе й за межами світу музики.

Упродовж усієї своєї кар’єри, артистка відстоювала інтереси, які сприяють розвитку та підтримці сучасної та якісної музики. Вона використовувала свій вплив, щоб привернути увагу та фінансувати програми з музичної освіти. Зокрема, йдеться про фонд VH1 Save the Music Foundation. Шер також наголошує на важливість музичної терапії, яка допомагає людям із психічними розладами та іншими захворюваннями покращити загальне самопочуття.

Соціальні цілі

Окрім підтримки музичних проєктів, Шерилін привертає увагу до соціальних проблем. Наприклад, вона є затятою захисницею ЛГБТ-спільноти, використовуючи свої соцмережі для просування рівності та боротьби з дискримінацією. Культова пісня Шер “Believe” стала гімном спільноти ЛГБТ, тож хіт часто виконується на заходах для людей нетрадиційної орієнтації по всьому світу.

Шер також відкрито виступає за права тварин. Вона співпрацювала з такими організаціями, як Гуманне суспільство США, щоб дбати за тварин і покласти край жорстокому поводженню з ними. Відданість артистки цій справі поширюється навіть на її особисте життя, оскільки за свою кар’єру вона врятувала та дала притулок чималій кількості чотирилапим.

Вплив Шер на музику

Інноваційний стиль та потужний вокал Шер надихнули інших артистів. Саме її відданість справі підтримки музичних проєктів та використання статусу знаменитості для просування соціальних цілей, справді, виділяє її серед інших зірок.

Завдяки своїй правозахисній діяльності, співачка зібрала мільйони доларів для різних благодійних організацій, а її підтримка допомогла привернути увагу до важливих справ, які могли б інакше залишитися непоміченими.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією