Власницей конкурсу краси “Міс Всесвіт” стала таїландська трансгендерна магнатка

Раніше правами на цей конкурс володів колишній президент США Дональд Трамп

Таїландська зіркова медіамагнатка, яка є трансгендерною жінкою, за 20 мільйонів доларів придбавла компанію, яка проводить конкурси краси “Міс Всесвіт”. Енн Джакапонг Джакраютатіп є босом JKN Global Group, яка створює телешоу в Таїланді. Вона також знімалася в тайських версіях популярних реаліті-шоу Project Runway і Shark Tank.

Джакраютатіп заявила, що придбання прав на проведення цього конкурсу є сильним стратегічним доповненням до портфоліо її компанії. Медіамагнатка зазначає:

Ми прагнемо не лише продовжувати спадщину конкурсу, надаючи платформу для захоплених людей із різним походженням, культурою та традиціями, але й розвивати бренд для наступного покоління.

Виконавчий директор Miss Universe Organisation Емі Еммеріх і президент Паула Шугарт заявили, що відносини компанії з глобальними партнерами та брендами ніколи не були міцнішими, і прогресивний підхід продовжує позиціонувати їх конкурс в авангарді галузі.

Купівля Джакраютатіп відбулася в той час, коли конкурс “Міс Всесвіт” став більш інклюзивним. Організатори заявили, що з наступного року дозволять змагатися за титул заміжнім жінкам та матерям. Конкурс “Міс Всесвіт” проводиться кожного року впродовж останніх 70 років й транслюється у близько 160 країнах світу.

Раніше співвласником компанії, яка володіє правами на проведення конкурсу “Міс Всесвіт”, був колишній президент США Дональд Трамп. Він продав компанію Miss Universe Organisation після того, як двоє телевізійних партнерів заявили, що не будуть транслювати конкурс через коментарі Трампа про нелегальних мігрантів під час його президентської кампанії 2016 року.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією