Вікарій-гей англіканської церкви, який не зміг одружитися у власній церкві, каже, що політика виглядає “смішною” і “примітивною

Вікарій-гей, який першим отримав одностатеве благословення від Церкви в Уельсі, закликав змінити позицію інституції щодо одностатевих шлюбів, заявивши, що вона зіткнеться з “екзистенційною кризою”, якщо відмовиться від прогресу.

У 2021 році отець Лі Тейлор і його партнер Фабіано да Сілва Дуарте стали першими, хто отримав благословення Церкви на одностатеві шлюби в Уельсі.

Їхнє благословення послідувало після того, як у вересні того ж року Церква – яка є повністю незалежною як від держави, так і від Церкви Англії – проголосувала за нову службу благословення для одностатевих пар.

Однак одностатеві шлюби все ще не дозволені.

У вівторок (7 листопада) Тейлор сказав в інтерв’ю програмі Sharp End на ITV Wales, що він шкодує про те, що йому не дозволили провести повноцінну шлюбну церемонію в церкві Святого Коллена в Лланголлені, графство Денбігшир, де він проживає.

“Церква стикається з екзистенційною кризою, якщо вона не вирішує ці питання підтвердження, благословення і освячення одностатевих союзів у церкві, тому що поза Церквою це виглядає дуже примітивно.

Це виглядає смішно. Люди не можуть зрозуміти, чому Церква, яка проголошує Євангеліє любові і прощення, миру, єдності і рівності, маргіналізує людей через їхню сексуальну орієнтацію.”

Багато хто в Церкві сподівається, що заборона на одностатеві шлюби буде скасована, і Тейлор каже, що це відповідало б вченню Ісуса.

Визнаючи, що ті, хто виступає проти одностатевих шлюбів у церкві, “бояться бути невірними Писанню”, він додав: “Вся справа в любові, і це все”.

Єпископка Лландаффа Мері Сталлард, яка завжди носила обручку на правій руці як символ того, що не всі шлюби сьогодні сприймаються як рівноправні, сподівається, що в майбутньому Церква стане більш доброзичливою.

“Я сподіваюся, що в Церкві буде більше голосу вітання, ніж тривоги чи занепокоєння, – сказала вона.

“Я дуже сподіваюся, що ця зміна відбудеться, і я впевнена, що Церква може бути гнучкою, може адаптуватися і може бути належним чином запрошувальною і гостинною.”

На думку єпископки Лондона Сари Маллаллі, благословення одностатевих пар в Англіканській Церкві навряд чи відбудеться до 2025 року.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією