Відомий британський актор Річард Армітідж зробив камінг-аут

Актор розповів про свою сексуальну ідентичність.

В інтерв’ю “Radio Times” Річард Армітідж публічно заявив про свою сексуальність. Крім того, він також розповів, що у нього є хлопець. Раніше актор не ділився інформацією про своє особисте життя.

Британський актор Річард Армітідж відомий як виконавець ролі Джона Торнтона в міні-серіалі ВВС “Північ і Південь”, ролі Гая Гісборна в серіалі ВВС “Робін Гуд” і ролі Торіна Дубощита в кінотрилогії Пітера Джексона “Гоббіт”.

Віднедавна він виконує головну роль у серіалі-трилері “Одержимість”, який виходить на Netflix. Крім того, Армітідж є номінантом на премію Лоренса Олів’є (британська нагорода, що присуджується Лондонською Театральною Спільнотою як визнання професійних досягнень у сфері театру – прим. ред.).

Геть сексуальні рамки

При цьому актор заявив, що вже давно відкрився своїм близьким. Як розповів сам Армітідж, він весь час чекав, що люди почнуть активно цікавитися його сексуальною орієнтацією. Але цього не сталося. “Я [тоді] думав – люди просто ввічливі чи в принципі не хочуть цього знати?“, – поділився актор.

Також в інтерв’ю актор повідомив, що йому не подобається заганяти власну сексуальність у якісь рамки. У цьому плані йому подобається ідея, що будь-який гендер і сексуальність не є чимось фіксованим.

“Мені подобається розмова з молодим поколінням. Мені подобається ідея про те, що будь-який гендер, сексуальність, [твоя самоідентифікація] не є фіксованими. [Для мене] це завжди було проблемою: якщо я заявляю про те, хто я і яка моя сексуальність, значить, я кажу, що це все фіксовано. А я не знаю, чи можу я відчути щось до когось у майбутньому. Звичайно, я сумніваюся в цьому, але я не знаю”, – розповів в інтерв’ю Річард Армітідж.

В іншому інтерв’ю актор підтвердив, що наразі зустрічається з цисгендерним чоловіком. Крім того, вони з партнером обговорювали його “відверті сцени” в серіалі “Одержимість” (причому ще до того, як актор у них знявся!).

У серіалі у Річарда Армітіджа досить багато подібних сцен, включно з моментами, де актор показаний повністю голим. Проте актор запевнив свого партнера, що нічого страшного в цьому немає і що “все буде добре”. І така позиція влаштувала його коханого!

Тепер в описі профілю актора в твіттері можна спостерігати райдужний прапор, а також прапор трансгендерної спільноти. Варто лише порадіти, що Річард Армітідж вирішив повністю відкритися публіці.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією