Вагітний транс*чоловік на обкладинці Glamour Uk знаменує торжество Прайда

Британський Glamour помістив на обкладинку свого червневого випуску, який приурочено до Місяця гордості, вагітного трансгендера Логана Брауна.

Браун, який дав інтерв’ю і взяв участь у фотосесії незадовго до народження дочки, зображений на обкладинці Glamour UK з оголеним животом. Це явна цитата обкладинки з Демі Мур для Vanity Fair, знятої Енні Лейбовіц 1992 року.

Браун має стосунки з Бейлі Дж. Міллсом, небінарним драг-артистом і зіркою TikTok. За його словами, він завагітнів, коли ненадовго припинив приймати тестостерон через проблеми зі здоров’ям.

“Було відчуття, що все життя просто зупинилося, – розповів він журналу про почуття, коли тест на вагітність виявився позитивним. – Нібито в мить зникло все чоловіче в мені, над чим я так довго працював…”

Але в кінцевому підсумку Логан Браун змирився з тим, що відбувається. Для себе він вирішив:

“Мені більше ніколи не випаде така можливість – як квір-парі – мати дитину, яка біологічно належить нам двом… Я виріс у дуже дружній і міцній сім’ї, і тому привести дитину у світ у рамках квір-стосунків – це найкраще відчуття. Мені здається, ми зможемо любити і цінувати одне одного, і моя донька зростатиме, знаючи, що її люблять і приймають… І я думаю, що це дуже важливо для неї”.

Нова Міллс Браун – дочка Логана Брауна і Бейлі Дж. Мілса – народилася 17 травня.

Логан Браун обговорював ситуацію зі своєю вагітністю на TikTok. Його ролики, пише “Advocate”, викликали деяку ненависть, включно з коментарями на кшталт – “чоловіки не можуть завагітніти”. Тепер, коли історія Брауна стала ще більш відомою, знову з’явилися незадоволені, включаючи скандально відомого телеведучого Пірса Моргана, який твітнув повідомлення: “Логан – біологічна жінка, яка завагітніла, як сотні мільйонів біологічних жінок щороку… чому ви уявляєте це як вагітність чоловіка, що біологічно неможливо?”

Але, зрештою, Логан Браун відчуває “більше любові, ніж ненависті”. Про це він розповів в інтерв’ю Glamour UK. Причому, не тільки від квір-спільноті, а й від цисгендерних людей.

Логан Браун збирається ділитися своєю історією і далі. Зараз він пише книгу для дітей під назвою “Живіт мого тата” і думає випустити автобіографію.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією