Перший епізод “Програма5488” на каналі ЛеСТБ

Youtube канал ЛеСТБ оприлюднив перший випуск “Програма5488”.

“Програма5488” – програма про дискримінацію та про те як її подолати в Україні. Програму створено за підтримки Українського культурного фонду.

Ведучі: Марта Мольфар, Євген Лесной

Гості програми:

Сергій Лукашов – член правління «Української мережі за права дитини», директор Благодійної організації СОС Дитячі Містечка Україна»

Вікторія Федотова – керівниця Громадської організації «Мартін-Клуб»

Микола Семенюта, 29 років, Чернівці. Батьки від якого відмовились ще у пологовому будинку, через інвалідність хлопця. У 23 роки його забрали в родину, і це Микола називає дивом.

Наталія Носаченко, 27 років, Черкаси. Після смерті мами два роки проживала в притулку, потім в інтернатному закладі. Десятирічною потрапила у прийомну сім’ю. Працює у Центрі надання соціальних послуг

Руслан Степанов, 19 років, Дніпро. Мама залишила новонародженого сина в пологовому будинку. За своє життя Руслан змінив кілька інтернатних закладів, з прийомної родини його повертали в інтернат, а потім – також не від доброго життя – він побував в трьох дитячих будинків сімейного типу – ДБСТ. Наразі він – студент університету митної справи та фінансів.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією