В ООН закликають надсилати факти порушень прав людини у Білорусі

Управління Верховного Комісара ООН з прав людини веде документування порушень прав людини, скоєних з 1 травня 2020 року напередодні президентських виборів і після них, включно з можливими гендерними аспектами таких порушень.

У рамках всебічного розгляду становища в галузі прав людини в Білорусі, Управління Верховного Комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) звертається до зацікавлених сторін із проханням надсилати інформацію щодо всіх передбачуваних порушень прав людини, скоєних з 1 травня 2020 року напередодні президентських виборів і після них, включно з можливими гендерними аспектами таких порушень. Формуляр для подання інформації доступний російською [ https://bit.ly/OEB-form-RU ] та англійською [ https://bit.ly/OEB-form-EN ] мовами.

Заповнений формуляр і документальні підтвердження ми рекомендуємо надавати через захищену хмару [ https://bit.ly/OEB-cloud ]. Більш детальна інформація, включаючи опубліковані доповіді, доступна на інтернет-сторінці https://www.ohchr.org/en/hr-bodies/hrc/ohchr-belarus/index

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання, ви можете звернутися за електронною адресою ohchr-oeb@un.org.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар