Марлон Вейанс каже, що має “безумовну любов” до свого трансгендерного сина

Вейанс сказав, що планує розповісти більше про свій досвід примирення з гендерною ідентичністю сина в комедійному спецвипуску шоу під тимчасовою назвою “Веселкова дитина”.

Актор, найбільш відомий своїми комедійними роботами, зокрема серіалом “Брати Вейанс” та фільмом 2004 року “White Chick”, 10 листопада сів за стіл шоу “Клубу “Сніданок“, щоб поміркувати про свою роботу та сім’ю. Розповідаючи про своє особисте життя, 51-річний актор розповів про те, що є батьком свого сина Кая, якому, за його словами, при народженні була призначена жіноча стать.

12 листопада Вейанс опублікував на своїй сторінці в Instagram пост із фотографією своєї сім’ї.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Marlon Wayans (@marlonwayans)

Кай Вейанс – якого Вейанс ділить з колишньою дружиною Анжелікою Закарі – можна побачити зліва від актора, народився у 2000 році. Актор і комік продовжив пояснювати необхідність для батьків розуміти перехідний період своєї дитини.

“(Я говорю про) мій перехід як батька, перехід від незнання і заперечення до повної безумовної любові і прийняття, – пояснив він. “Я думаю, що є багато батьків, які потребують такої інформації, і я знаю, що я справляюся з цим”.

Під час свого виступу на “Сніданку за круглим столом” Вейанс поділився своїм планом сатирично висміяти свій досвід примирення з гендерною ідентичністю сина в комедійному спецвипуску шоу під тимчасовою назвою “Дитина-веселка”.

Він пояснив, що змиритися з переходом було “дуже болючою ситуацією для мене. Але це одна з найкращих і найсмішніших годин (комедії), яку я, мабуть, коли-небудь міг собі уявити“.

Під час чату Вайанс навіть відверто зізнався, що “все ще працює над займенниками”, коли мова йде про Кая.

“Вони знають, що я їх люблю, вони бачать, як я стараюся, і кажуть: “Я щасливий”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією