В Ізраїлі гравці 3 клубів відмовилися одягати футболки з райдужним серцем на підтримку ЛГБТ

В Ізраїлі футболісти відмовилися брати участь у акції на підтримку ЛГБТ.

У 21-му турі чемпіонату Ізраїлю гравці перед матчами мали виходити на поле у білих футболках із зображенням райдужного серця та написом: «Ми тут і скрізь, і у спорті теж». Акція проводилась спільно з молодіжним ЛГБТ-рухом Ізраїлю.

Вінгер “Хапоель” Беер-Шева Олександру Пеун на загальнокомандній фотографії перед матчем прикривав райдужне серце, піднявши футболку. Пізніше офіційні особи клубу наголосили, що попри розчарування вважають, що гравець має повне право не брати участі в акції.

Пізніше 9 із 11 футболістів стартового складу команди з арабського сектору «Бней Сахнін» відмовилися брати участь в акції перед матчем із «Маккабі» Тель-Авів.

«Виходячи з тих же цінностей, які дають право формувати ідентичність і життя суспільства, поважати кожну окрему людину та поважати недоторканність особистості та їх свободу, керівництво «Бней Сахнін» дозволить кожному гравцеві самостійно визначати спосіб своєї участі в акціях підтримки.

«Бней Сахнін», керівництво та гравці вірять, що всі зацікавлені сторони виявлять розуміння до вирішення клубу з цього питання», – йдеться у листі «Бней Сахнін» футбольної федерації Ізраїлю.

Також одягати футболки відмовилися три гравці «Хапоель» Іроні Кірьят-Шмона.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією