В Італії почались продажі ЛГБТ-турів місцями серіалу “Білий лотос”

Перший італійський ЛГБТ-туроператор Quiiky Tours представив тур “Білий лотос”, під час якого можна познайомитися з багатьма реальними місцями другого сезону однойменного серіалу, дія якого відбувається на Сицилії.

9-денний тур починається з дводенного перебування в палаці Сан-Доменіко готелю “Four Season” в Таорміні – курорті, де було знято більшу частину драми. Потім учасники туру відвідують інші відомі по шоу місця – Ното, Чефалу та Палермо. А в них – магазини, ресторани, клуби та виноградники, в яких проводили час герої шоу.

Раніше цього року, пише “Outtraveler”, тур White Lotus від Quiiky був розпроданий у рамках ексклюзивної пропозиції для VIP-клієнтів, але тепер замовлення приймають для всіх, починаючи з середини січня.

Сицилія – найбільший острів у Середземному морі та один із 20 основних регіонів Італії. Гора Етна, один із найвищих діючих вулканів Європи, височить над островом, але Сицилія також відома своїми прекрасними пляжами та багатою історією – Долиною храмів та візантійськими мозаїками.

У “Білому лотосі” персонаж Тома Холландера Квентін каже: “Сицилія може бути дуже спокусливою”. Наш тур покаже вам, чому“, – кажуть у Quiiky Tours, компанії відомої мережею дружніх до ЛГБТ готелів по всій Італії, що гарантує інклюзивне та гостинне середовище.

Ціни на тур “Білий лотос” починаються від 10 177 доларів на особу при двомісному розміщенні. Це включає розкішні номери, сніданок, а також всі екскурсії з гідом, транспорт, заходи по маршруту. Індивідуальні тури також доступні на запит.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією