В Ісландії невідомий зірвав прапор ЛГБТ з церкви, пастор засудила вчинок

Вночі з лютеранської церкви зірвали прапор ЛГБТ, і пастор заявила про це в поліцію.

13 серпня 2022 року в місті Коупавогюр на південному заході Ісландії невідомі зняли з лютеранської церкви райдужний прапор – символ ЛГБТ. Про це повідомляє ruv.is.

Пастор Сунна Дора Меллер, прийшовши до церкви, знайшла прапор у кущах. З нього зірвали люверси, тож його не можна повісити назад. Сунна сприйняла це як злочин на ґрунті ненависті до ЛГБТ і повідомила про інцидент у поліцію.

«Я була дуже ображена. Наш прапор гордо майорить перед церквою від самого початку квір-руху», – заявила Сунна. За її словами, це атака не лише на ЛГБТ-персон, а й на все суспільство. «Так важливо заохочувати різноманітність та брати участь у ньому, і церква завжди пишалася тим, що бере участь у цьому», – зазначила вона.

Пастор пообіцяла купити й повісити новий прапор, проте злочин її дуже стривожив. «Час підняти тему зростаючого упередження (проти ЛГБТ, – Ред.). Ми маємо бути пильними, церква має бути пильною», – наголосила Сунна Дора Меллер. Вона зазначила, що «люди протестують проти того, що висить райдужний прапор, і абсолютно необхідно вжити заходів проти цього».

У соцмережах пастор написала про свою підтримку ЛГБТ.

«Ми святкуємо різноманітність щодня, цілий рік. Різноманітність – природна частина життя, і веселка нагадує нам, що всі ми важливі, гідні і цінні такими, якими ми є. Є лише одна істина, і одна любов, і життя для всіх нас без маргіналізації та упереджень. Гарного квір-дня!» – таку публікацію зробила Меллер у себе у Facebook того дня, коли з її церкви зірвали райдужний прапор.

За кілька днів до цього вночі всі райдужні прапори було знято в іншому місті Ісландії – Хеллі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією