В Азербайджані трансгендерний чоловік, який постраждав від домашнього насилля, зіткнувся з трансфобним ставленням поліції

29 червня трансгендерний чоловік Герман зазнав насильства з боку свого брата, він подав скаргу в поліцію з приводу інциденту. Дорогою до відділку брат потерпілого повідомив поліції про те, що Герман є трансгендерним чоловіком, поведінка поліції змінилася.

Як повідомив Герман, поліція слухала брата постраждалого, перебивала, чинила психологічний тиск, навмисно використовувала “старе ім’я” з метою спровокувати на агресію, перешкоджала можливості зв’язатися з адвокатом.

Після прибуття соціальної працівниці до дільниці поведінка співробітниць стала спокійнішою, постраждалий написав заяву з приводу нападу. Пізніше до відділку прибув батько Германа, який також не підтримав потерпілого, а став на бік брата. Про цей випадок Герман розповів ЛГБТІ медіа Minority Azerbaijanja.

Також 9 липня Minority Azerbaijan️️ опублікувало новину про те, що 5 липня в селищі Ходжасан у Баку було знайдено тіло транс*жінки Садігової Гулі. Відомо, що вона померла насильницькою смертю, до смерті вона зазнала тортур.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією