Уряд Куби планує провести ЛГБТ-фестиваль у Кайо-Санта-Марія для розвитку туризму

Намагаючись відродити туристичну індустрію Куби, яка переживає не найкращі часи, влада планує провести фестиваль «Райська веселка» з 19 по 25 серпня 2024 року в готелі Memories Paraiso, розташованому в Кайо-Санта-Марія, провінція Вілья-Клара. Ініціатива обіцяє тиждень вечірок, шоу та розваг, щоб «відсвяткувати любов у всіх її проявах», повідомляє новинний портал Travel Trade Caribbean (TTC).

Програма заходу включає в себе веселкове фантазійне шоу на честь його інавгурації, присвячене темі драг-квін, а також ігри, що пропонують «тижневе перебування в готелі для двох дорослих» в якості призу. Вечірки біля басейну, тематичні сніданки, карнавал, на якому обиратимуть зірку заходу, а також вечірки на кубинську тематику – це лише деякі з пропозицій фестивалю «Райська веселка».

Рафаель Вільянуева, комерційний директор мережі готелів Blue Diamond, підтвердив TTC, що ця подія підтверджує політику компанії щодо оновлення своїх пропозицій на Кубі під брендом Resonance. Мережа планує позиціонувати цей бренд як у Варадеро, так і в Кайо-Санта-Марія, зосередившись на залученні молодої аудиторії старше вісімнадцяти років, зазначив Вільянуева, підкресливши відчайдушні зусилля режиму з просування на ринку критикованого кубинського напрямку за будь-яку ціну.

Нові концепції для залучення молодих туристів

Вільянуева пояснив, що вони працюватимуть над двома концепціями: Музика, орієнтована на молодь, яка шукає розваг, анімації, унікальних вечірок і міжнародного календаря діджеїв, тобто на ту демографічну групу, яка традиційно не відвідує Кубу. Друга концепція – Blue – орієнтована на тих, хто шукає оздоровлення, йоги та релаксації. За словами виконавчого директора, це буде «щось дуже інноваційне для країни».

У січні минулого року кубинський режим і галісійська фірма оголосили про підготовку першого на острові «великого ЛГБТІ-фестивалю», який відбудеться влітку на ексклюзивному острові Кайо-Санта-Марія, що підтверджує тенденцію уряду, який намагається врятувати туристичну галузь. Це місце було обрано диктатурою для організації заходів, які забезпечують швидкий грошовий потік, і тепер настала черга Спартака, ЛГБТІ-фестивалю, який просувається з Іспанії як момент «музики, мистецтва та інклюзії», повідомила місцева газета La Voz de Galicia.

Ініціатива готується арусанською фірмою Turidove і відбудеться з 31 липня по 4 серпня. Згідно з інформацією, це буде безпрецедентна подія на острові. «За нашими оцінками, близько трьох тисяч людей приїдуть з-за кордону – з різних куточків Латинської Америки, а також з Іспанії – разом з кубинською аудиторією», – пояснив Хаб’єр Альварес Помбо, один з чотирьох власників туристичного агентства, штаб-квартира якого знаходиться у Вілагарсії.

Ключова інформація про фестиваль «Райська веселка» на Кубі

Для тих, хто зацікавлений у відвідуванні фестивалю «Райська веселка» або хоче дізнатися більше про нього, ось кілька поширених запитань та відповіді на них:

Коли проводиться фестиваль «Райська веселка»?

Фестиваль «Райська веселка» відбудеться з 19 по 25 серпня 2024 року.

Де буде проходити фестиваль?

Фестиваль відбудеться в готелі Memories Paraiso в Кайо-Санта-Марія, розташованому в провінції Вілла-Клара.

Які заходи заплановані в рамках заходу?

У рамках заходу відбудеться шоу Rainbow Fantasy Show, вечірки біля басейну, тематичні сніданки, карнавал, вечірки на кубинську тематику та інші активності.

Хто організовує фестиваль?

Організаторами фестивалю є уряд Куби та мережа готелів Blue Diamond, а ініціативу просуває Travel Trade Caribbean.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар