Учнівський протест у США проти політики шкільної ради, спрямованої проти ЛГБТК+, виходить на міжнародний рівень

Учні середньої школи “Грейт Оук” у Темекулі, штат Каліфорнія, США, заручилися міжнародною підтримкою у своїй боротьбі проти політики шкільної ради, спрямованої проти ЛГБТК+.

Коли Об’єднана шкільна рада долини Темекула проголосувала за введення низки обмежувальних шкільних правил, включаючи заборону прайдів і примусове повідомлення батьків трансгендерних учнів про зміну гендерної ідентичності в школі, учень Моксі Чайлдс вирішив вжити заходів.

16-річний учень організував геніальний протест, який дуже сподобався його однокласникам.

16-річний студент організував геніальний протест. (Getty Images)

Чайлдс, який навчається у школі Грейт-Оук, на власні гроші купив 200 райдужних прапорів і роздав їх іншим учням, щоб ті тримали їх на території школи.

“Тримати прапори відрізняється від вивішування, тому що вивішування передбачає, що вони залишаються в одному місці, а всі прапори носять різні люди. Отже, вони не можуть накладати дисциплінарні стягнення лише за носіння цих прапорів”, – сказав Чайлдс в інтерв’ю KPBS.

Коли пост про протест Чайлдса в соціальних мережах став вірусним в Інтернеті, люди по всьому світу підхопили його і забажали допомогти.

“На даний момент, я думаю, що хтось з кожного континенту, окрім, можливо, Антарктиди, пожертвував кошти на цю справу”, – сказав Чайлдс, який є транс*персоною.

“І я дуже ціную це, тому що ми всі об’єдналися, щоб підтримувати один одного і стояти один за одного”.

Завдяки міжнародній підтримці, яку він отримав, Чайлдс тепер має понад 3 000 подарованих прапорів Прайду, якими він сподівається поділитися з учнями інших шкіл у долині Темекула.

Чайлдс також запустив сторінку на GoFundMe для всіх інших прихильників з усього світу, які хотіли б зробити свій внесок у цю справу.

Це лише остання акція протесту учнів Грейт-Оукської середньої школи проти нової політики шкільної ради.

Минулого тижня близько 100 учнів влаштували акцію протесту проти нової політики шкільної ради щодо повідомлення батьків, яка змушує трансгендерних учнів повідомляти батькам, якщо вони змінюють свою гендерну ідентичність на території школи.

У розмові з KPBS 16-річна Кода Дікінсон сказала:

“Наша шкільна рада дуже релігійна і дозволяє своїм релігійним поглядам, спрямованим проти ЛГБТК, затьмарювати їхні судження про те, що є найкращим для учнів TVUSD.

“Вони спотворюють бачення багатьох консервативних батьків, переконуючи їх, що ЛГБТК-спільноті не місце в школі”.

Temecula Valley Unified є останнім з низки шкільних округів Каліфорнії, які запровадили політику примусового аутінга – всі вони були засуджені генеральним прокурором штату, Робом Бонта (Rob Bonta).

Минулого місяця Бонта подав позов проти Об’єднаного шкільного округу Чино Веллі, щоб оскаржити його політику примусових аутінгів, стверджуючи, що вона “порушує кілька державних гарантій, які захищають громадянські та конституційні права учнів”.

Поки триває судовий розгляд, суддя видав тимчасову судову заборону на політику шкільної ради.

Слухання за клопотанням Бонти про попередню судову заборону призначено на 13 жовтня.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією