У Великій Британії вчительку звільнили за те, що вона розповідала дітям про гріховність ЛГБТ-практик

Вчительку чекає слухання щодо її професійної придатності після того, як вона відмовилася викладати матеріал про ЛГБТ, стверджуючи, що це несумісне з її релігійними переконаннями.

43-річна Глаудіс Легер була звільнена з посади вчительки сучасних іноземних мов у школі єпископа Юстуса Коффе в Бромлі, на півдні Лондона, в травні минулого року.

Вона каже, що це сталося через те, що вона відмовилася викладати учням 7-го класу матеріал про ЛГБТ за програмою релігійної освіти.

Пані Легер, яка викладала в школі з 2017 року, сказала учням, що вважає ЛГБТ-практики “гріховними” і що люди народжуються або чоловіками, або жінками.

На неї доповіли в Агентство з регулювання викладання (TRA), оскільки вона нібито засмутила учня своїми поглядами.

Пані Легер тепер загрожує заборона на невизначений термін займатися педагогічною діяльністю, оскільки сьогодні в Ковентрі має розпочатися слухання щодо її професійної придатності, повідомляє “MailOnline”.

Напередодні слухання вона сказала:

“Вплив того, що зі мною сталося, дуже сильно позначився на мені. Думка про те, що я можу втратити кар’єру через те, що висловила свої християнські переконання, відповідаючи на запитання студентів, розбиває мені серце.

Зі мною поводилися як зі злочинницею, ніби я становила небезпеку через те, що висловлювала свої християнські переконання.

Я дуже співчуваю ЛГБТ, особливо тим, хто страждає від гендерної плутанини.

Однак я не можу з чистою совістю вчити або говорити речі, які, на мою думку, суперечать моїй вірі, наприклад, стверджувати, що одностатеві сексуальні стосунки – це добре, і/або підтримувати людей у їхній гендерній плутанині”.

Вважається, що це перший випадок, коли справа щодо вчителя школи Англіканської церкви, який був звинувачений у вчиненні насильницьких дій, дійшла до повноцінного слухання.

Пані Легер каже, що у неї виникла особлива проблема з ознайомленням дітей з поняттям гендерної та сексуальної ідентичності, таких як пансексуальність, асексуальність, інтерсекс і трансгендерність.

Програма релігійної освіти також включала припущення, що люди можуть “народитися не в тому тілі”, і заохочувала дітей до “дружби” з квір-людьми.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією