У Торонто пропалестинські демонстранти зірвали “Парад гордості”

У неділю ввечері пропалестинські демонстранти зірвали “Парад гордості” в Торонто.

Про це повідомляє видання Toronto Sun.

О 18:38 організатори параду повідомили в соціальній мережі X про скасування решти свята. “Вибачте за незручності”, – йшлося в повідомленні Pride Toronto.

20 протестувальників, які називали себе “коаліцією проти популяризації ідей ЛГБТ“, почали скандувати “Вільна Палестина” і “Pride хоче заворушень” на перехресті Yonge і Wellesley.

У заяві Toronto Pride йдеться про те, що рішення скасувати решту параду було ухвалено через “зобов’язання щодо забезпечення громадської безпеки“.

“Ми визнаємо, що Прайд-парад – довгоочікувана подія, до якої готуються багато організацій і окремі особи. Ми співчуваємо тим, хто з нетерпінням чекав можливості взяти участь, і шкодуємо про незручності, спричинені цим рішенням”.


Організатори підрахували, що на захід прийшли 2,4 млн глядачів. У параді взяли участь 200 тис. осіб. Це був 43 “Парад гордості” в Торонто, який розпочався на вулицях Bloor і Church і мав закінчитися на площі Натана Філліпса.

“Ми запрошуємо всіх приєднатися до нас у святкуванні права на єдність у нашій боротьбі за існування та прийняття. Pride Month – це більше, ніж святкування; це декларація нашої колективної ідентичності та стійкості”, – зазначив Коджо Модесте, виконавчий директор Pride Toronto.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар