У Південній Кореї затримали мера Тегу на ЛГБТ-заході

Влада південнокорейського міста Тегу намагалися перешкодити проведенню щорічного фестивалю ЛГБТ, що призвело до зіткнень із поліцією та затримання мера міста.

Раніше місцеві підприємства та кілька церков намагалися домогтися судової заборони на фестиваль ЛГБТ. Мер Тегу Хон Чжун Пе підтримав пропозицію щодо судової заборони. Свою позицію він аргументував тим, що через захід велика кількість людей на вулицях обмежить діяльність свого бізнесу.

Проте суд став на бік організаторів фестивалю, заявивши, що свобода слова така ж важлива, як і свобода бізнесу. У результаті в суботу, 17 червня, сотні чиновників із муніципалітету Тегу на чолі з мером спробували блокувати вантажівки організаторів фестивалю, коли ті мали намір в’їхати на головний майданчик у районі Тонсонно. Тому в те, що відбувалося, втрутилася поліція. Було затримано низку працівників муніципалітету.

Хон Чжун Пе, який двічі балотувався у президенти і був лідером консервативної Партії свободи Кореї, що нині не існує, відомий своєю анти-ЛГБТ-позицією.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією