У Лондоні спалили будинок транс*жінки та гея у результаті ймовірного підпалу, спрямованого проти ЛГБТК+

Пожежа в квартирі на сході Лондона, де проживали дві транс*жінки і гей, була, ймовірно, навмисно влаштована.

У п’ятницю (14 квітня) пожежники отримали виклик на пожежу на четвертому поверсі шестиповерхового будинку в Уайтчепелі. Щоб взяти пожежу під контроль, знадобилося понад 20 пожежників і чотири пожежні машини.

Основні дороги поблизу були перекриті, поки пожежники боролися з полум’ям, яке охопило два поверхи. Було зруйновано сходову клітку, але повідомлень про постраждалих не надходило.

За словами столичної поліції, інцидент “розглядається як підозрілий”.

Один з членів громади створив сторінку на краудфандері для мешканців Нової, Харпера і Барта, заявивши, що вони хочуть допомогти трійці після ймовірного підпалу.

“Якби Нова не прокинулася і не почула вибух з вікна в іншому кінці квартири, результат був би фатальним”, – йдеться у повідомленні.

“Якби пожежна бригада прибула на п’ять хвилин пізніше, протипожежні двері згоріли б наскрізь, в результаті чого всі троє людей, що знаходилися в квартирі, опинилися б під прямим впливом вогню”, – йдеться далі в повідомленні.

Наразі було зібрано понад 11 300 фунтів стерлінгів, які підуть на відшкодування втраченого доходу і майна, а також на фінансування судового позову проти власників квартири, після того, як було заявлено, що протипожежна система в будівлі не відповідала правовим стандартам.

Транс*модель Манро Бергдорф поділилася інформацією про збір коштів у своєму Instagram, щоб заручитися підтримкою групи, яка наразі шукає тимчасове житло.

“Ця постійна атмосфера трансфобної ненависті, увічнена урядом і ЗМІ Великобританії, ставить під загрозу життя людей”, – сказала вона.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією