У Лізі Легенд з’явиться темношкірий гей-персонаж

Студія Riot Games на своєму YouTube-каналі опублікувала тизер нового ЛГБТ-чемпіона. Зустрічайте танка К’Санте!

Найближчим часом на список ЛГБТ-персонажів «Ліги Легенд» (розрахована на багато користувачів комп’ютерна гра в жанрі MOBA) чекає поповнення!

К’Санте, Гордість Назуми

Розробники представили нового ігрового персонажа у своєму ролику — ним стане танк К’Санте, який відсилає гравців до західноафриканської культури та запрошує по-новому подивитись темношкіре населення Рунтерри.

Окремо варто зазначити, що в оригінальному ролику (англійською мовою) К’Санте наприкінці говорить про свого коханого. Однак у російськомовному перекладі слово “коханий” замінили на “друг”.

Озвучуватиме цього персонажа англійський актор Деобія Опарей.

Актор написав у своєму твіттері, що дуже радий дати життя і голос цьому персонажу і цим увійти в історію, представляючи першого темношкірого ЛГБТ-чемпіона.

Крім того, студія залучила до піар-кампанії цього персонажа відомого гей-співака Lil Nas X. Вони випустили ще один ролик, де популярний американський реп-виконавець активно захоплюється К’Санте (він навіть зробив собі манікюр із зображенням цього персонажа!).

Наприкінці ролика він представляє новий престижний образ для К’Санте: «у кроп-топі, гідному короля, і з самоцвітами. Живе втілення стилю. Але можете і самі подивитися, як сильно радіє Lil Nas появі цього персонажа.

Різниця в описі персонажа

Що цікаво – опис персонажа на російськомовній версії сайту та англомовній досить сильно відрізняється. Так, наприклад, російські ігри не зможуть знайти згадок про приналежність цього персонажа до ЛГБТ. Розробники просто вирізали всю цю інформацію і наголосили в описі на західноафриканській культурі.

При цьому в англомовному описі конкретно вказується, що К’Санте мав романтичні стосунки з іншим чоловіком. Більш того, розробники прямо пишуть, що консультувалися з групою Rainbow Rioters (ЛГБТ-співробітники компанії), щоб найбільш коректно ввести персонажа у свою гру.

К’Санте та його колишній коханий

Розробники відкрито повідомляють, що вважають за важливе підвищувати видимість ЛГБТ. Але коли йдеться про російськомовне ком’юніті — розробники вирішують просто вимкнути «кнопку видимості». Це, звичайно, не дивно, але осад від подібного все ж таки залишається.

Раніше ми розповідали, що в популярному розрахованому на багато користувачів шутері «Apex Legends» з’явиться перший трансгендерний персонаж.

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією