У Кувейті вирізали коротку сцену з ЛГБТ-персонажами з «Ваканда навіки»

У Кувейті вирізали невелику сцену з ЛГБТ-персонажами із фільму «Чорна Пантера: Ваканда навіки». Про це дізнався The Hollywood Reporter.

Цензори вирізали сцени загальною тривалістю трохи більше за хвилину. З картини зник десятисекундний уривок, у якому Анека (Міхаела Коул) цілує Айо (Флоранс Касумба) у чоло. Ще один фрагмент, який не догодив цензорам, — народження дитини, яку називають «Богом для свого народу».

Кувейт – єдина країна Перської затоки, що наполягала на правках. За даними THR, у Саудівській Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратах, Омані, Бахрейні та Катарі «Ваканду навіки» покажуть без змін. Прийнято вважати, що в Кувейті найсуворіша цензура.

За останній рік у цих країнах під заборону потрапили «Тор: Любов і грім» Marvel, «Доктор Стрендж: У мультивсесвіті божевілля», «Вічні» та «Вестсайдська історія» через романтичні стосунки одностатевих персонажів та трансгендерних людей. Жоден із цих фільмів не потрапив до кінотеатрів Саудівської Аравії, найбільшого прокатного ринку в регіоні (Кувейт посідає третє місце після ОАЕ).

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією