У коментарях до посту Peppa Pig в Instagram вибухнула хвиля мови ворожнечі, через підтримку прайд місяця

У четвер, 1 червня, офіційний акаунт телешоу опублікував пост, присвячений початку Місяця гордості, в якому сказано: “🌈 Щасливого Місяця гордості! 🌈 Давайте відзначати любов.❤️”


На зображенні зображені головна персонажка Пеппа, її сім’я і друзі перед веселкою, включно з ведмежам Пенні, яке було введене у 2022 році і має двох матерів.

Цей милий і яскравий пост швидко атакували гомофоби, які висловили свою стурбованість тим, що знання про існування ЛГБТК+ людей може завдати шкоди благополуччю дітей.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Peppa Pig (@officialpeppa)

Не з Пеппою 👎“, прокоментувала одна людина, яка набрала понад 100 лайків.

Необхідно припинити розповідати нашим дітям про сексуальність“, заявила інша людина, забувши, що сексуальну орієнтацію кількох одностатевих батьківських персонажів представлено в програмі.

Ну, це розчаровує“, написав інший недоброзичливець.

Інші стверджували, що дітям “не потрібно знати” про ЛГБТК+ і називали пост “пропагандою“.

Однак, незважаючи на хвилю негативу, шанувальники цієї антропоморфної свині заступилися за шоу, похваливши його за включуваність і за те, що воно робить усі види сімей цінними.

Спасибі, Пеппо, родині та друзям. Наші племінники обожнюють це шоу, і це робить нас гордими. Happy Pride 🌈“, – написав засновник LGBT+ Sports Media і фріланс-журналіст Джон Холмс.

Я не думаю, що в офіційного акаунта Пеппи є проблеми з тим, що відпишуться кілька гомофобів 😭“, точно зауважила інша людина.

Моя онука обожнює Пеппу, тож спасибі за те, що відзначаєте нашу сім’ю 🙏🏻❤️🏳️‍🌈“, сказав третій підписник.

Ці фобічні коментарі з’явилися на тлі наростаючої хвилі анти-ЛГБТК+ риторики, яку проявляють недоброзичливці проти компаній, що підтримують спільноту. Підтримаємо Пеппу в коментарях?

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією