У Кенії готують закон, що забороняє “все, що пов’язано з гомосексуальністю”

Кенія на порозі ухвалення закону “Про захист сім’ї”, який заборонить будь-яку діяльність, спрямовану на “пропаганду гомосексуальності”, зокрема відкрите використання ЛГБТ-символіки, драг-шоу, транс*переходи, тощо.

Порушникам загрожує щонайменше 10 років позбавлення волі, а на винних у так званих “гомосексуальних діях” чекають 14 років в’язниці.

Відповідно до закону, будь-хто, кого визнають винним у “гомосексуалізмі за обтяжуючих обставин”, якими є зв’язок із неповнолітнім або людиною з інвалідністю, а також зараження невиліковною хворобою статевим шляхом, буде страчений.

На сьогоднішній день параграфи 162 і 165 Кримінального кодексу Кенії вже криміналізують гомосексуальну поведінку як “протиприродні стосунки”. Новий закон розширює гомофобні норми і посилює відповідальність, копіюючи норми середньовічного угандійського закону проти ЛГБТ. А ще, як заявив ініціатор поправок, депутат Джордж Пітера Калум, законопроєкт введе заборону “на те, що на Заході називають процедурами зміни статі”.

Законопроєкти, подібні до угандійського, крокують країнами Африки. Нещодавно подібні норми було винесено на голосування в Танзанії та Південному Судані, нагадує Бі-бі-сі. Напередодні понад 50 організацій і правозахисних груп закликали адміністрацію Байдена запровадити санкції проти Кенії, розірвавши Стратегічне торговельно-інвестиційне партнерство в разі ухвалення закону.

Опитування 2019 року показало, що 83 % кенійців вважають, що суспільство “не повинно миритися з гомосексуальністю”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією