У гей-барах Сіетла пройшли рейди через ‘порушення норм поведінки’

На вихідних місцева влада Сіетла провела рейд у гей-барах, причому власники закладів стверджують, що претензії були висунуті “виключно через вибір одягу”.

Як повідомляється, кілька закладів, в тому числі чотири ЛГБТК+ бари, стали об’єктами перевірки об’єднаної правоохоронної групи (JET) – коаліції місцевих органів влади, включаючи поліцію Сіетла і Державну раду з питань алкоголю і канабісу, повідомляє The Stranger.

Власники двох гей-барів, The Cuff Complex і The Seattle Eagle, висловилися після того, як їхні заклади були притягнуті до відповідальності за те, що соски барменів були оголені, а деякі відвідувачі були одягнені в джокі. У штаті Вашингтон нагота в закладах, де подають алкоголь, заборонена.

Видання стверджує, що за вихідні JET перевірила 15 закладів, в тому числі чотири ЛГБТК+ клуби, де були зафіксовані “порушення норм поведінки”. Серед інших об’єктів – студентський бар, музичний майданчик і боулінг.

За словами власника The Cuff Complex Джоуї Берджесса та власника The Seattle Eagle Кіта Крістенсена, жоден із закладів раніше не притягувався до відповідальності за правопорушення, пов’язані з алкоголем чи насильством, і вони вважають, що єдиною проблемою був одяг відвідувачів.

“Відсутність насильства або проблем, пов’язаних з алкоголем, у цих випадках вказує на тривожну спрямованість на квір-людей у квір-просторах”, – йдеться у спільній заяві.

Після того, як у суботу (27 січня) в The Cuff Complex був проведений рейд, Берджесс сказав: “У Сіетлі вам дозволено бути тим, ким ви є, доки ви не заходите в гей-бар… вони не ходять в інші бари так само, як у цей”.

“Мені неприємно відчувати [що це дискримінація], але для мене немає іншої відповіді”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Dan Savage (@dansavage)

За його словами, люди можуть грати в кікбол у спортивній формі в сусідньому парку Кела Андерсона, але ризикують отримати штраф за те, що зайшли до бару.

Як повідомляється, чиновники з Ради з питань алкоголю та конопель зустрілися, щоб обговорити рейди в понеділок (29 січня), і заявили, що правоохоронці “жодним чином” не націлені на ЛГБТК+ заклади, повідомив речник в інтерв’ю Capitol Hill Seattle.

Прес-секретар повідомив, що в п’ятницю (26 січня) “порушення за непристойну поведінку” були виявлені в The Cuff Complex і третьому барі, Neighbours, і що інспектори “продовжать роботу з ліцензіатом”. Як повідомляється, не було винесено жодного попередження бару The Seattle Eagle за порушення в одязі.

Після рейдів група активістів вашингтонської спільноти квір- і стриптизерів написала відкритого листа і запустила петицію на підтримку барів, засуджуючи закон, який забороняє оголення в місцях, де подають алкоголь.

Інша група, Strippers Are Workers (SAW), закликає до пом’якшення закону, стверджуючи, що правила щодо оголення в закладах, де подають алкоголь, непропорційно “впливають на маргіналізовані спільноти”.

Директор SAW Медісон Зак-Ву заявила в інтерв’ю Capitol Hill Seattle: “Ці патерналістські правила, які контролюють людські тіла і сексуальність, впливають лише на маргіналізовані спільноти і людей, які не відповідають нормам.

“Обидві наші громади повинні мати право виступати проти цього”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією