У драмеді “Тед Лассо” з’явилися відразу два геї-футболісти

У третьому сезоні популярної в США і не тільки футбольної комедії “Тед Лассо”, яку було удостоєно “Еммі”, нарешті з’явилися ЛГБТ-персонажі.

“Тед Лассо” – серіал про футбольного тренера коледжу, якого найняли тренувати футбольну команду англійської прем’єр-ліги “Річмонд”, хоча він не має для цього жодного досвіду. Головну роль у фільмі грає Джейсон Судейкіс.

В ефірі триває вже третій сезон серіалу, але досі до неабиякого розчарування шанувальників у ньому не було жодного ЛГБТ-персонажу. Якщо точніше, до третього епізоду третього сезону… У якому лівий захисник “Річмонда” Колін (Біллі Харріс) виявляється гомосексуалом, який перебуває у стосунках із новачком Майклом (Люк Ештон).

ЗМІ відзначають актуальність нового повороту сюжету, оскільки за останні півтора роки з шафи вийшли вже три діючі футболісти: Джош Кавалло в Австралії, Зандер Мюррей у Шотландії і зовсім недавно Якуб Янкто в Празі.

GQ нагадує, що у прем’єр-лізі грають близько 550 футболістів: за статистикою хоча б один гравець має бути геєм. При цьому ніхто не виходив на поле у вищому дивізіоні Англії як відкритий гей з часів Джастіна Фашану в 1990 році, який, зрештою, наклав на себе руки через вісім років, не витримавши ворожості преси і суспільства.

Нові епізоди “Теда Лассо” (Ted Lasso) виходять на Apple TV+ у середу.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією