У Діснейленді відбудеться перший в історії нічний ЛГБТ-прайд

Цього літа в каліфорнійському тематичному парку відбудеться захід під назвою Disneyland After Dark: Pride Nite.

У червні цього року Діснейленд у Каліфорнії запускає новий спеціальний захід Pride у неробочий час під назвою Disneyland After Dark: Pride Nite.

Перше офіційне святкування прайду в парку заплановано на 13 і 15 червня. Святкування починаються з тригодинної “pre-party mix-in” о 18:00, після чого послідує головна подія, яка запланована з 21:00 до 1:00.

Оскільки захід відбуватимиться в неробочий час парку, гості Pride Nite отримають коротший час очікування на атракціони і доступ до спеціальних розваг. Щовечора будуть представлені тематичні заходи, пункти меню і товари.

У той час як деякі функції парку закриваються о 21:00, більшість відомих атракціонів залишаться відкритими до 01:00, зокрема Маєток із привидами, Пригоди Індіани Джонса і Гірська залізниця Великого Грому.

Основні заходи включатимуть сімейну танцювальну вечірку Ohana з персонажами Діснея в Tomorrowland, нічний танцювальний клуб Pride уздовж річок Америки і танці в стилі кантрі в Golden Horseshoe.

Щоночі будуть представлені нескінченні можливості для фотозйомки на тлі прайду, а також персонажі Діснея, як-от Міккі та Мінні Маус, Дональд і Дейзі Дак, а також Гуфі, які йтимуть головною вулицею у своєму найкращому вбранні прайду.

“Найщасливіше місце на Землі” змоделювало цю подію на основі ночі гордості Діснейленду в Парижі, прем’єра якої відбулася 2019 року. Захід у Парижі було скасовано у 2020, 2021 і 2022 роках, але він повернеться до паризького Діснейленду цього літа 17 червня!

Квитки на спеціальний захід у Каліфорнії коштують 139 доларів і надійдуть у продаж о 17:00 за Гринвічем у четвер, 20 квітня.

 

За останні кілька років Disney поступово розширив своє представництво ЛГБТК+, включивши до своїх фільмів і телешоу більше квір-персонажів. У листопаді Disney представила відкритого гея-підлітка в анімаційному фільмі “Дивний світ” та інших постановках, у яких беруть участь персонажі ЛГБТК+, включно з “Круїзом по джунглях”, “Круела”, “Класний мюзикл: мюзикл: серіал”.

Минулого року Дісней також показав епізод перезавантаження “Це така Рейвен”, в якому транс*актриса Джуліана Джоел зіграла Ніккі в сценарії, написаному квір-письменницею і коміком Норі Рід.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією