У Білорусі підготували законопроєкт про адміністративну відповідальність за “пропаганду” ЛГБТ+ і чайлдфрі

Генпрокуратура Білорусі розробила проєкт закону про адміністративну відповідальність за “пропаганду ЛГБТ+”, повідомляє ТАСС із посиланням на генпрокурора країни Андрія Шведа.

Крім пропаганди ЛГБТ+, за словами Шведа, документ передбачає покарання за пропаганду педофілії та добровільної відмови від дітей (чайлдфрі).

“Діяльність наших опонентів, які намагаються зруйнувати наші цінності, намагаються зруйнувати нашу державність, нашу мораль, спрямована загалом на руйнування Білорусі як країни. Тому сьогодні, у разі ухвалення за нашою пропозицією змін, доповнень до закону, запровадження адміністративної відповідальності, з урахуванням практики далі будемо аналізувати ситуацію”, – сказав Швед.

Водночас він не уточнив, яке саме покарання передбачено за “пропаганду”, додавши, що законопроєкт проходить процедуру узгодження.

Запровадити покарання за пропаганду “нетрадиційних стосунків”, чайлдфрі та педофілії Генпрокуратура Білорусі запропонувала ще влітку 2023 року. Тоді у відомстві повідомили, що вже опрацювали зміни до законодавства країни, що стосуються посилення відповідальності батьків, встановлення адміністративного покарання за “пропаганду нетрадиційних сексуальних стосунків, зміни статі, педофілії та чайлдфрі”, а також запровадження в установах освіти обов’язкового курсу статевого виховання дітей та молоді.

Пресслужба Генпрокуратури зазначила, що Олександр Лукашенко вже підтримав зазначені ініціативи відомства.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією