У 2025 році Литва планує прийняти Європейський ЛГБТ-прайд

Цього року Вільнюс святкуватиме ЛГБТК-прайд з метою проведення у столиці Литви Європейського прайду у 2025 році.

У столиці Литви Вільнюсі з 5 по 8 червня відбудеться фестиваль ЛГБТК-прайду, на якому очікується понад 20 000 учасників, які візьмуть участь у яскравому святкуванні різноманітності та інклюзивності.

«Відвідувачі відкривають для себе, що у Вільнюсі панує атмосфера свята і відкритості, і ми сподіваємося, що вона збережеться і під час Прайду в червні», – сказав Володимир Сімонко, засновник LGLand, організатор Прайду в Вільнюсі.

Симонко також підкреслив роль Литви як притулку для ЛГБТ-активістів з України, підкресливши прихильність міста до рівності та прав людини.

«Для Вільнюса символічно приймати Прайд-Європа, адже в першій половині 2027 року Литва головуватиме в Раді Європейського Союзу. Того ж року Вільнюс сподівається прийняти Європрайд, якщо його заявка буде задоволена”, – сказав Сімонко.

Цього року на учасників LT Pride очікують різноманітні заходи та шоу, зокрема виступи діджеїв, драг квін, громадська сцена, сімейна зона та конференція з інклюзивної освіти.

Родзинкою головного концерту Литовського прайду стане зірковий склад учасників RuPaul’s Drag Race з усього світу, серед яких Cheddar Gorgeous, LaDiva Live та Rita Baga. Ці міжнародні зірки драг-культури продемонструють свій талант у парку Вінгіс 8 червня, виступаючи на найбільшій ЛГБТ-сцені в країнах Балтії.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар