Шелтер для ЛГБТ в Одесі від ГО Асоціація ЛГБТ “ЛІГА”

ГО “Асоціація ЛГБТ “ЛІГА” раді повідомити, що “завдяки щедрій підтримці наших партнерів — організацій Médecins du Monde France (MdM) та Joint United Nations Programme on HIV/AIDS in Ukraine — ми можемо запропонувати прихисток та широкий спектр послуг для ЛГБТІК+ людей та їх родичів, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Про це ГО сповищує у соцмережах.

Якщо ви або ваші близькі з ЛГБТІК+ спільноти шукаєте безпечне місце, де можна перебути скрутні часи та отримати необхідну підтримку — наш прихисток, що фінансується MdM, завжди відкритий для вас.  Ми пропонуємо два варіанти проживання:

1️⃣ Короткостроковий період — до 2-х тижнів. Це ідеальний варіант, якщо ви плануєте переїзд з подальшим працевлаштуванням і ресоціалізацією. Ми допоможемо вам стати на ноги та зробити перші кроки до нового життя.

2️⃣ Довгостроковий період — до 3-х місяців. Цей варіант підійде тим, кому потрібен більш тривалий час, щоб розв’язати свої проблеми й знайти стабільність. Ми будемо поруч, щоб підтримати вас на кожному етапі цього шляху.

Крім прихистку, завдяки підтримці MdM ми також можемо запропонувати безоплатні консультації лікарів, психологів та юристів, а також надати необхідні ліки. Всі ці послуги доступні як в Одесі, так і в Миколаєві.

Ми безмежно вдячні організації Médecins du Monde за їхню щедрість і відданість справі підтримки ЛГБТІК+ спільноти в Україні. Завдяки їм ми можемо забезпечити комплексну допомогу тим, хто її потребує.

Якщо вам або вашим рідним потрібна допомога або ви хочете дізнатися більше деталей — сміливо заповнюйте форму за посиланням: https://forms.gle/84KiLntie2WD6ShF8

Звертайтеся — ГО “Асоціація ЛГБТ “ЛІГА” завжди на вашому боці

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар