Туреччина запроваджує в школах курс “Сім’я” для “боротьби” з гомосексуальністю

Міністр освіти Туреччини оголосив, що факультативний курс під назвою “Сім’я в турецькому суспільстві” був введений до шкільної програми, щоб допомогти боротися з “ЛГБТ-цінностями”.

Міністр національної освіти Туреччини Юсуф Текін заявив у понеділок в телевізійному інтерв’ю, що влада зобов’язана “боротися” з гомосексуальністю, і що в шкільну програму був доданий новий факультативний курс “Сім’я в турецькому суспільстві”.

“У нашій новій навчальній програмі сім’я є пріоритетною темою”, – сказав Текін в інтерв’ю телеканалу 24 TV.

Факультативний курс буде вивчатися в новому навчальному році, який розпочався в Туреччині в понеділок. Міністр не уточнив, учні якого віку можуть вивчати цей курс.

“Ми хочемо виростити покоління, яке зможе передати цінності і незалежність цієї країни майбутнім поколінням. Ми зобов’язані боротися по-своєму”, – сказав він.

Він також заявив, що універсальні декларації прав людини повинні бути переоцінені і, можливо, змінені, оскільки вони захищають права ЛГБТ.

“Якщо ви запитаєте мене, ми повинні подивитися на цю проблему, обговорюючи основні документи з прав людини, які ми стверджуємо, що вони є універсальними”, – сказав він.

За президентства Реджепа Таїпа Ердогана Туреччина посилює тиск на ЛГБТ-групи та забороняє проведення прайдів.

Після перемоги на виборах у травні Ердоган дав зрозуміти, що може посилити тиск протягом наступних п’яти років свого правління.

Ми зробимо те, що обіцяли нашій нації в найближчий період. Сім’я для нас священна“, – сказав Ердоган. Він звинуватив опозиційні партії в тому, що вони підтримують ЛГБТ.

Ісламістські і консервативні групи оголосили, що в неділю вони проведуть анти-ЛГБТ-мітинг під назвою “Великий сімейний збір проти збочень”.

За словами організаторів, в акції в Стамбулі візьмуть участь понад 200 неурядових організацій.

Ми проти ЛГБТ-пропаганди і нав’язування [гомосексуальністі]“, – заявив в понеділок в інтерв’ю телеканалу TVNet генеральний секретар платформи “Велика сім’я” Сердар Ерілмаз (Serdar Eryilmaz).

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією