Троя Сівана немає в додатках для знайомств, бо вони викликають у нього депресію

Трой Сіван розповів, чому він відмовився від додатків для знайомств: вони викликають у нього депресію.

Після виходу вражаючого кліпу на композицію “Rush”, в якому ми побачили красу квір-вечірок, 28-річний Трой Сіван (Troye Sivan) дав кілька інтерв’ю, в яких, зокрема, розповів про своє ставлення до знайомств, тусовок і випадкових зв’язків. Але всіх потішило не тільки те, що Сівану довелося пояснювати, що він зовсім не “пасив”, як багато хто думає, а його розповідь про безуспішні спроби знайти партнера через додатки для знайомств.

Під час участі в шоу “Ранковий сніданок з Романом Кемпом”, Трой Сіван розповів, що “наразі ніде не зареєстрований…”: “І це не через роботу. Просто ці додатки мене вганяють у депресію. Востаннє заходив туди близько двох місяців тому або щось у цьому роді”.

До того, як відмовитися від знайомств через додатки, Сіван, за його словами, неодноразово стикався з класичною проблемою знаменитостей, які намагаються знайти пару: користувачі повідомляли адміністрації про його “неправдивий” профіль, вважаючи, що він “прикидається знаменитістю”.

“Мене банили разів 10, – згадав Сіван. – Це було дійсно неприємно. Я навіть звернувся до свого агента і запитав: “Гей, ти знаєш кого-небудь там, хто міг би розблокувати мій”. І вони зробили це!”

Раніше в інтерв’ю британському “GQ” Сіван зізнався, що він перебував у довгострокових стосунках, які зовсім недавно закінчилися. Цей розрив в кінцевому підсумку призвів до того, що він спробував висловити в композиції “Rush”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією