Колючий MELOVIN у новому кліпі здолав проплачених хейтерів

Співак MÉLOVIN вперше за останній рік представив новий англомовний трек “Don’t need your love”.

В пісні йдеться про те, що 26-річний виконавець пережив за останні місяці (а саме хейт з боку слухачів і спроби йому протистояти).

“Світ все ще жорстокий до тих, хто відрізняється. Книги нашого дитинства вчили нас: “Ну ж бо! Наважся! Взлітай”. І забували попередити – чим сміливішим ти будеш, тим більше каміння в тебе полетить з натовпу”, – прокоментував співак.

“Мені не треба, аби мене всі любили. Вам не треба, аби вас всі любили. Шукайте своїх. Коли треба – покажіть зуби, коли треба – переведіть образи в жарти! Тільки не зупиняйтесь!” – наголосив MÉLOVIN.

У відео навколо епатажного співака кружляють хейтери в спортивних костюмах, які в кінці отримали гроші. Про що цей епізод – співaк не уточнює, мовляв і тaк було зaбaгaто скaндaльних новин за остaнній рік.

Як відомо, співак дійсно не боїться висловлювати свою думку і не прогинається під зовнішній тиск. У 2021-ому виконавець здійснив камінг-аут на сцені.

А у жовтні минулого року він запевнив, що тема легалізації одностатевих шлюбів зараз, під час війни, є надзвичайно актуальною.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією