Трой Сіван має приголомшливий вигляд на своїй першій обкладинці Vogue

Трой Сіван неймовірно гарний на своїй першій обкладинці журналу Vogue Australia!

Співак і актор має чудовий вигляд разом зі своєю партнеркою по фільму “Кумир” (The Idol), Лілі-Роуз Депп.

Трой Сіван (Troye Sivan) грає Ксандера, дитячого друга, а тепер креативного директора поп-зірки Джоселін (Лілі-Роуз Депп) у багатостраждальному проекті HBO “Кумир”, прем’єра якого відбулася 4 червня. Шоу, нагадує “Out”, викликало безліч запитань, відгуки виявилися, м’яко кажучи, не дуже втішними. Багато хто скаржиться на велику кількість сексуальних сцен, жінконенависництво і огидну гру Ейбела Тесфайє, який зображує лідера культу.

“Моя перша обкладинка Vogue. …Разом із моїм найкращим другом, – написав 28-річний Трой Сіван у Instagam. – Дякую @vogueaustralia @christinecentenera @lilyrose_depp. Це неймовірна мрія, мрія, що збулася”.

Я теж тебе люблю, сестричко…” – відреагувала Лілі-Роуз Депп на повідомлення Сівана.

Vogue Australia також опублікував другу обкладинку, на якій Трой Сіван знятий один із підзаголовком “Трой Сіван: Статус ікони. Усередині найбільш обговорюваного телешоу року“.

“Для мене, як для людини, яка ніколи раніше не працювала на телебаченні, це був досвід усього життя. І так, іноді я відчував страх або жах, але мені приємно було отримати цей творчий стусан…” – сказав Сіван в інтерв’ю для журналу.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією