Третій сезон “Молодих монархів” стане останнім

Серіал “Молоді монархи” отримає продовження. Минулого тижня стало відомо: популярний проект матиме третій сезон.

14 грудня Netflix оголосив, що ЛГБТ-драма “Молоді монархи” (Young Royals), яка мала однаково великий успіх у публіки та критиків, продовжена на третій сезон, який стане останнім.

Сценарист та співавтор проекту Ліза Амб’єрн розповіла, що тричасткова структура “Молодих монархів” була її початковим задумом. Вона дякує шанувальникам за те, що їхня відданість дозволила реалізувати його.

За словами Амб’єрн, кінцівка “Молодих монархів” була “ясна для неї від початку”. Вона щаслива, що закінчить проект так, як хотіла.

У третьому сезоні будуть задіяні всі основні герої серіалу, включаючи Едвіна Рюдінга у ролі принца Вільгельма, Омара Рудберга у ролі Саймона, Фріди Ардженто у ролі Сари, Мальті Гордінгера у ролі Августа та Микити Уггла у ролі Фелічі.

Перші два сезони “Молодих монархів” зустріли приголомшливу похвалу критики, яка відзначила гру Рюдінга і Рудберга, а також неймовірні сюжетні лінії та вибір акторів-підлітків на відповідні ролі.

Серіал привернув увагу шанувальників: перший сезон увійшов до десятки найкращих проектів Netflix в англомовних країнах світу. Рюдінг і Рудберг, нагадує “Gaytimes”, стали суперзірками, набравши в Instagram чотири мільйони передплатників.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією