36-річний Клопотенко, який приховує особисте життя, відповів на чутки про свою гомосексуальність

36-річний український ресторатор Євген Клопотенко 15 грудня в інтерв’ю, яке вийшло на YouTube-каналі “Факти ICTV”, прокоментував чутки про свою гомосексуальність.

Давай поговоримо про твоє особисте життя. Ти його не афішуєш, тому в суспільстві ходить багато чуток, що ти гей, – заявив інтерв’юер. – Якби Клопотенко був геєм, він би зізнався в цьому суспільстві?

Ресторатор відповів ствердно.

“Це моя мрія. Я навіть говорив: давайте я зізнаюся просто так. А що таке гей – це що? Щось погане? Якщо суспільство буде мене засуджувати – це проблеми суспільства”, – заявив він.

Клопотенко також зазначив, що в нього наразі є дівчина.

Клопотенко не афішує особистого життя. У 2020 році він розповідав, що самотній, бо не кожна дівчина витримає дефіцит уваги з боку чоловіка, який зосереджений на роботі. Клопотенко також зізнавався, що йому спершу потрібно було створити сім’ю, а вже згодом зайнятися кар’єрою. Він також припустив, що, можливо, ще не зустрів “ту саму” дівчину, з якою хотів би створити сім’ю.

У травні 2022 року Клопотенко зізнався, що перебуває у стосунках з дівчиною на ім’я Валерія. Про те, що вони розійшлися, експерт не повідомляв.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією