Трейлер ковбойської квір-драми Альмодовара “Дивний спосіб життя”

Трейлер ковбойської квір-драми Педро Альмодовара “Дивний спосіб життя” (Strange Way of Life) був представлений напередодні. Раніше режисер назвав свій новий фільм відповіддю “Горбатій горі”.

“Ковбой їде на коні через пустелю… Він поспішає відвідати шерифа Джейка (Ітан Гоук). Двадцятьма п’ятьма роками раніше шериф і Сільва (Педро Паскаль), власник ранчо, який їде на зустріч із ним, працювали разом як наймані вбивці, – йдеться в офіційному синопсисі фільму. – Сільва приїжджає під приводом зустрічі з другом юності, і вони дійсно раді бачити один одного, але наступного ранку шериф Джейк розуміє, що причина зустрічі – зовсім не туга за старим другом…”

У трейлері Сільва каже шерифу Джейку: “Ти ніколи не любив мене. Ти ніколи нікого не любив у своєму житті“. Потім Джейк спрямовує пістолет на Сільву, який наприкінці ролика звертається до шерифа: “Кілька років тому ти запитав мене, чим можуть займатися двоє чоловіків, які живуть разом на ранчо. Зараз дізнаєшся…

Назва фільму, як раніше розповів Педро Альмодовар, відсилає до знаменитого фадо Амалії Родрігес: “Немає більш дивного існування, ніж те, в якому людина відвертається від власних бажань“.

У “Дивному способі життя” також знялися Ману Ріос, Хосе Кондесса, Джейсон Фернандес, Сара Салама, Ереніс Лохан, Педро Касаблан і Джордж Стін.

Світова прем’єра фільму відбудеться в травні 2023 року на Каннському кінофестивалі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією