Трансгендерна криза: Понад 80 % дорослих транс*персон у США думали про самогубство

Дані нового дослідження, проведеного Інститутом Вільямса при Юридичній школі Університету Каліфорнії в Лос-Анджелесі (UCLA), свідчать про те, що понад 80 % дорослих трансгендерних людей у США хоча б раз у житті думали про самогубство.

Це тривожне спостереження, пише “Advocate”, ґрунтується на даних опитування, метою якого є вивчення проблем, пов’язаних із вживанням алкоголю та наркотиків, а також стресу і суїцидальних настроїв серед трансгендерних і цисгендерних людей.

Дослідження показало, що 81 % дорослих транс*персон думали про самогубство. 42 % намагалися його вчинити, а 56 % завдавали собі травм без суїцидальних цілей. Підтвердилося, що транс*персони стикаються з більшими проблемами з психічним здоров’ям, порівняно з цисгендерними людьми.

Ступінь ризику, пов’язаний з думками про самогубство і спробами вчинити його, у сім разів вищий для трансгендерних дорослих, ніж для цисгендерних. Особлива група ризику – дорослі небінарні транс*персони. Згідно з дослідженням, небінарні транс*персони вчетверо частіше страждають від алкоголізму, ніж, наприклад, трансгендерні жінки.

Велика кількість трансґендерних людей заявили про проблемне вживання алкоголю (28 %) і наркотиків (31 %) з негативними наслідками.

У той час, як лише 47 % цисгендерних дорослих коли-небудь зверталися по допомогу до фахівців із психічного здоров’я, 82 % трансгендерних дорослих уже вдавалися до допомоги фахівців із психічного здоров’я.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією