Транс-активістку було вбито в Англії

Уряд Великобританії закликав посмертно визнати гендерну ідентичність Бріанни Гей (Brianna Ghey): «Гідність, на яку вона заслуговує».

Бріанна Гей, 16-річна транс* дівчина, була вбита в парку Уоррінгтон цього року. Учасники кампанії хочуть, щоб Бріанне видали сертифікат про визнання гендерної ідентичності, щоб її свідоцтво про смерть відображало її справжній гендерний маркер.

Дівчина була зарізана у парку в Уоррінгтоні 11 лютого. Двом підліткам, обом по 15 років, висунуто звинувачення у вбивстві.

Відповідно до законодавства Великобританії, тільки особи віком від 18 років можуть отримати схвалення для транс*переходу, що дозволяє вказувати комфортний гендерний маркер у свідоцтвах про народження, смерть, шлюб та громадянське партнерство.

Бріанна Гей пишалася тим, що вона транс* персона, і говорила про себе в TikTok. Друзі дівчини говорили про те, як вона ділилася порадами з іншими молодими транс*дівчатами.

«Вона допомогла мені знайти засоби безпечного доступу до медичної допомоги для мого переходу. Вона завжди дбала про те, щоб ми були в надійних руках», — коментує ситуацію один із знайомих Бріанни.

У неї вкрали життя таким жахливим і трагічним чином“, – зазначає подруга Мімі. У більш широкому сенсі, Мімі хотіла б, щоб уряд вніс поправки до закону, якщо трансгендерна людина не отримала дозволу на транс*перехід за життя, вона могла отримати його після смерті, щоб зберегти гідність.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією