Товстий гей як метафора страждань: трейлер скандальної драми “Кит” із Бренданом Фрейзером

Брендан Фрейзер, здається, повертається у статусі зірки Голлівуду з фільмом “Кит” Даррена Аронофскі.

Картина розповідає про 270-кілограмового гея на ім’я Чарлі, який намагається возз’єднатися зі своєю дочкою-підлітком.

Режисер Даррен Аронофскі (“Реквієм за мрією”, “Пі”, “Мама!”) зняв свою нову картину за однойменною п’єсою 2012 року Семюеля Д. Хантера, якій пророкують відразу кілька “Оскарів”. Хантер написав сценарій до фільму, нібито “поліпшивши” “проблемний” матеріал, який використовує товстого гея як метафору страждань.

Головний герой, якого грає 53-річний Фрейзер – 270-кілограмовий чоловік середніх років на ім’я Чарлі. Він не спілкувався з сім’єю після того, як оголосив себе геєм і покинув її, заради стосунків із коханим чоловіком. Коли партнер помер, Чарлі впав у депресію і почав переїдати.

Тепер Чарлі намагається возз’єднатися зі своєю дочкою-підлітком із далекого гетеросексуального минулого.

Критики були в захваті від “Кита” та гри Фрейзера одразу після дебюту фільму на 79-му Венеціанському міжнародному кінофестивалі. Картинку також позитивно прийняли на Міжнародному кінофестивалі у Торонто у 2022 році, нагадує “Out”.

З іншого боку, на адресу стрічки була критика, особливо щодо кастингу. Незважаючи на те, що головна роль могла дістатися акторові-гею, який має проблеми з вагою, її отримав Фрейзер, а він геєм не є. Мало того, Фрейзер неодноразово оголошував себе жертвою гей-домагань, якими пояснював якраз проблеми з вагою та кар’єрою. До того ж, щоб зображати людину, яка страждає на ожиріння, Фрейзер використовував протези.

Прем’єру “Кита” на великому екрані в США заплановано на 9 грудня.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією